7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

Jeżeli reklama to tylko u nas!

Tygodnik Regionalny 7 dni Częstochowa istnieje na rynku prasowym od maja 2004 roku. Właścicielem tytułu jest wydawnictwo News Press Renata Kluczna Redakcję tworzą i prowadzą profesjonalni dziennikarze z długoletnim doświadczeniem.

Tygodnik Regionalny 7 dni Częstochowa jest jedyną niezależną gazetą na terenie regionu częstochowskiego. Nie jesteśmy związani z żadną partią polityczną, samorządem terytorialnym, czy też korporacją prasową. W naszych publikacjach staramy się być bezstronni, nie ulegamy naciskom politycznym, dzięki czemu cieszymy się zaufaniem naszych czytelników.

Na łamach Tygodnika 7 dni dużo miejsca poświęcamy sprawom mieszkańców Częstochowy i regionu, gospodarce, kulturze, ekologii, edukacji i historii. Poruszamy tematy trudne i niewygodne. Tym co nas wyróżnia od innych tytułów, są liczne publikacje interwencyjne o tematyce społecznej. Pełnimy rolę aktywnych obserwatorów, stojących na straży uczciwości i rzetelności organów władzy publicznej. Poprzez publikacje, sprawujemy funkcje kontrolne wobec rządzących oraz polityków.

Nakład Tygodnika 7 dni wynosi 10 tys. egzemplarzy i jest dystrybuowany bezpłatnie na terenie regionu poprzez tzw. dystrybucję bezpośrednią.

Ponadto Tygodnik 7 dni posiada interesującą ofertę reklamową. Na naszych łamach można zareklamować swoje usługi, skutecznie przeprowadzić kampanię marketingową lub informacyjną. Z usług „7 dni” do tej pory skorzystało wiele znanych marek, zarówno lokalnych, jak i ogólnopolskich. Pomagamy przeprowadzić wszelkie kampanie wyborcze, zarówno w formie publikacji prasowych jak i tekstów dziennikarskich. Jesteśmy nie tylko niezwykle skuteczni, ale i konkurencyjni cenowo.

Oferujemy:

  • reklamę na łamach wydania papierowego 7 dni bądź w internecie na stronie www.7dni.com.pl
  • profesjonalną obsługę doradczą i graficzną
  • kolportaż bezpośredni
  • publikację tekstów sponsorowanych i PR-owych
  • atrakcyjne ceny podlegające negocjacji

Szeroki zakres tematyczny to szerokie grono odbiorców, dzięki temu Twoja reklama jest bardziej widoczna!

Tygodnik Regionalny 7 dni posiada własną stronę internetową www.7dni.com.pl oraz profil na FB https://www.facebook.com/tygodnik7dni/, na których emitowane są bieżące artykuły prasowe 7 dni. Nasz zasięg to około 100 tys. odsłon miesięcznie.

Zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Reklamowym:

Tygodnik Regionalny 7 dni
Al. Wolności 22 lok. 12
42-200 Częstochowa
tel. 34 374 05 02, 512 044 894
e-mail: marketing7dni@gmail.com

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama