7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

12 lipca 2012

Wakacyjne oferty PKP Intercity

7 dni
Wygraj gadżety PKP Intercity!

Wraz z początkiem wakacji pojawiły się nowe promocje i oferty dla podróżujących pociągami Intercity. Dotyczy to zarówno podróży w Polsce, jak i za granicą.
29 czerwca do najpopularniejszych miejsc wypoczynku w Polsce ruszyło 66 nowych pociągów Intercity. Wszystkie zostały objęte rezerwacją miejsc. Warto zapoznać się z promocyjnymi ofertami na wakacje: Bilet Wakacyjny kosztuje 49 zł, Super Bilet na przejazd Expressem – 29 zł. Inne ciekawe propozycje to Bilet Podróżnika – można na nim podróżować wszystkimi pociągami TLK w określonym terminie, Bilet Weekendowy, który obejmuje wszystkie pociągi od piątku do poniedziałku czy Tania Kuszetka oferująca miejsce do spania w pociągu nocnym. W ofercie znajdziemy również  ICKarnet – bilet imienny na przejazdy wszystkimi pociągami w ciągu 3 dni oraz Bilet Rodzinny dla podróżujących wspólnie od 2 do 5 osób z przynajmniej jednym dzieckiem do lat 16. Bilety można kupować w kasach oraz przez internet. Im wcześniej kupimy bilet, tym mniej będzie kosztował. Oprócz tego obowiązują normalne zniżki np. dla studentów czy emerytów i rencistów.
PKP oferuje też wiele atrakcyjnych ofert podróży za granicę: - Codziennie, wraz z zagranicznymi partnerami uruchamiamy kilkadziesiąt międzynarodowych połączeń kolejowych, m. in. do Niemiec, Rosji, Czech, Ukrainy, Austrii, Węgier, Słowacji, Holandii, a nawet Francji – mówi Małgorzata Sitkowska, rzecznik prasowy Intercity.
Szczegółowe informacje o ofertach PKP Intercity dostępne są na stronie www.intercity.pl oraz w punktach informacyjnych.
Konkurs!
Wygraj gadżety PKP Intercity! Odpowiedz na pytanie: Jak nazywa się specjalna oferta taryfowa PKP Intercity dla rodzin i osób podróżujących z dziećmi do lat 16? Prawidłowe odpowiedzi, podpisane imieniem, nazwiskiem i numerem kontaktowym, prosimy przesyłać na adres: konkurs7dni@gmail.com.
 

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama