7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

03 lipca 2012

„Twoja kariera – twój wybór”

7 dni
Urząd Miasta zaprasza młodych bezrobotnych do udziału w projekcie „Twoja kariera – twój wybór”, który z założenia ma im pomóc znaleźć zatrudnienie.

Projekt prowadzony jest w  ramach opracowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej programu „Młodzi na rynku pracy”. Do udziału zapraszani są bezrobotni z powiatu częstochowskiego, którzy nie ukończyli 30 lat i zarejestrowali się w Powiatowym Urzędzie Pracy po raz pierwszy, nie dawniej niż pół roku temu. Udział jest oczywiście dobrowolny. Projekt „Twoja kariera – twój wybór” jest programem pilotażowym, który ma służyć zwiększeniu aktywności, samodzielności i mobilności osób młodych. Ma umożliwić młodym bezrobotnym skorzystanie z nowych rozwiązań oraz promesy aktywizacji młodych – form wsparcia, dzięki którym młodzi będą mieli szansę zdobyć wykształcenie, staż oraz zatrudnienie. Oprócz tego każdy z uczestników projektu będzie miał indywidualnego opiekuna, co, według organizatorów projektu, ma dać większe efekty.
Więcej informacji o projekcie „Twoja Kariera – Twój Wybór” znajduje się na stronie Powiatowego Urzędu Pracy w Częstochowie – www.pup.czestochowa.pl.


KD

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama