7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

15 czerwca 2012

Konkurs!

7 dni

Wyślij ciekawy przepis na danie z makaronem na e-mail: konkurs7dni@gmail.com. Do wygrania 5 zestawów konkursowych. W każdym znajdziemy po dwa opakowania wstążki ząbkowanej oraz po jednym opakowaniu makaronów typu: nitka cienka, gniazdka wstążki, pierożek oraz rurki.

Smaczny, zdrowy i sycący obiad to gwarancja udanego popołudnia. Jego podstawą w Polsce najczęściej są ziemniaki, jednak makaron coraz bardziej podbija serca naszych rodaków. I dobrze, bo to bardzo zdrowy element diety. Zwłaszcza, gdy ciasto na makaron jest wyrobione z prawdziwych jaj i mąki semoliny z pszenicy durum, która jest bogatym źródłem zdrowego błonnika. Makarony produkowane na bazie dawnej, domowej receptury proponuje firma Międzybrodzkie Makarony z Żywiecczyzny - na południu Polski. W ofercie znajduje się kilkanaście różnych kształtów makaronów -  od drobnej zacierki i ryżu do pięknych i solidnych wstążek w gniazdach i świderków. Produkty są prawdziwą rzadkością na rynku, ponieważ do ich produkcji używa się świeżych, wbijanych wprost ze skorupki jaj. Warto wypróbować Międzybrodzkie Makarony w swojej kuchni i rozsmakować w nich rodzinę i przyjaciół.
Dobrą okazją do przetestowania Międzybrodzkich Makaronów jest dzisiejszy konkurs.

Na przepisy podpisane imieniem, nazwiskiem i numerem kontaktowym czekamy do 20 czerwca. Zwycięzców powiadomimy telefonicznie.


Red.

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama