7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

04 czerwca 2012

Niesiołowski o etyce

7 dni
Poseł Stefan Niesiołowski poprowadzi w Częstochowie debatę na temat etyki w życiu publicznym.

Dzisiejsza debata zainauguruje cykl spotkań Akademii Obywatelskiej organizowanej przez Koło nr 2 częstochowskiej PO. W dyskusji wezmą udział goście specjalni: poseł Stefan Niesiołowski (wicemarszałek Sejmu, przewodniczący Komisji Obrony Narodowej) oraz dr hab. Felicjan Bylog (socjolog Politechniki Częstochowskiej). Prelegenci przedstawią swój punkt widzenia oraz wezmą udział w otwartej dyskusji, której będą moderatorami. Spotkanie odbędzie się 4 czerwca o godz. 16.00 w sali konferencyjnej siedziby Koła nr 2 (ul. Targowa 1).
Cykl spotkań Akademii Obywatelskiej będzie się odbywać pod auspicjami Instytutu Obywatelskiego, think-tanku PO, którego zadaniem jest podnoszenie jakości debaty publicznej. Partia, poprzez organizację tego typu spotkań, chce podnieść jakość debaty publicznej, zachęcić do działalności społecznej i politycznej. Posłanka Izabela Leszczyna zachęca: - Do uczestnictwa w Akademii zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta i okolic, szczególnie osoby, które interesują się działalnością społeczną i polityką, chciałyby w przyszłości zostać radnymi lub po prostu lubią podyskutować, uczniów, studentów i emerytów, bez względu na wiek, wykształcenie i poglądy polityczne.

Koło nr 2 wyodrębniło się z częstochowskiej PO w kwietniu br. Przewodniczącym Koła jest poseł Grzegorz Sztolcman, a wiceprzewodniczącymi: Izabela Leszczyna, Bogusław Chatys i Marcin Pakulski.


IM

Komentarze (1)

04 czerwca 2012

Panie pośle! Pan o etyce???? Żenada!!! To, co o panu powiedział kiedyś L. Miller-gdzie jest pana miejsce... Obywatel


Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama