7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

17 maja 2012

KULTURA: Weekend z rodziną

7 dni
W najbliższy weekend młodzi odkrywcy odbędą podróż w czasie do wydarzeń biblijnych, aby poznać sekrety Bliskiego Wschodu. Zaprasza Park Miniatur „Złota Góra”.

Park Miniatur „Złota Góra” zaprasza rodziców z dziećmi na niebanalną przygodę o walorze poznawczym i rozrywkowym. Będą gry, zabawy, konkursy i atrakcyjne nagrody. 
Piknik z kulturą Bliskiego Wschodu
Dwudniową odsłonę kultury Bliskiego Wschodu otworzy symboliczne uruchomienie wehikułu czasu poprzez widowiskowe „uwolnienie” gołębi i balonów. Następnie młodzi podróżnicy przeniosą się do Nazaretu, wyruszą na poszukiwania Świętego Gralla, a najsilniejsi z nich otrzymają odznakę Samsona. Biblijne postacie, takie jak św. Jan, oprowadzą nas po miniaturach najwspanialszych budowli chrześcijańskich. Przygodzie doda smaku degustacja orientalnej kuchni. Niedziela będzie dniem rywalizacji – pojawią się gry i zabawy. Familijny weekend zwieńczy akcent klezmerski – zagra Eliezer Mizrachi. Będzie to wyjątkowa okazja podróży w mistyczny świat uwielbienia Stwórcy przy akompaniamencie porywających dźwięków opartych na folklorze żydowskim. Pieśni inspirowane będą tekstami Tory, Psalmów i Proroków. Dawne i współczesne instrumenty połączą tradycję ze współczesnością, układając się w dynamiczne kompozycje okraszone niepowtarzalnym głosem śpiewaka.
Poczuj smak i klimat Bliskiego Wschodu!!!
Miejsce: Park Miniatur „Złota Góra” (ul. Wapienna 8A), tel. 691-015-022
Czas: 19-20 maja, od godz. 11.00 (sobota) i 12.00 (niedziela)
Cena: 20 zł/1 os. lub 45zł/bilet rodzinny (2+1). W cenie:  poczęstunek, zwiedzanie miniatur, koncert, gry i zabawy dla dzieci.


I.M.

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama