7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

06 maja 2010

Augustyn oczyszczony

 

7 dni
Komisja Orzekająca uniewinniła Kazimierza Augustyna, byłego dyrektora MZD w Częstochowie.

Kazimierzowi Augustynowi postawiono zarzut naruszenia dyscypliny finansów publicznych przy remoncie Alei NMP w Częstochowie. Jak informuje Tadeusz Stawowczyk, przewodniczący Komisji Orzekającej, przed którą 23. kwietnia stanął Augustyn, analiza materiału dowodowego nie dała podstaw do podtrzymania oskarżenia. Komisja wydała orzeczenie uniewinniające. Wyrok nie jest prawomocny.


Redakcja

Komentarze (4)

10 maja 2010

To RIO to jakaś chora instytucja. Po co oni są? Co oni w ogóle robią? Dyrektor śmieje się teraz ze wszystkich a z RIO najbardziej. Nie ma sprawiedliwości w naszym kraju.


10 maja 2010

Nie do wiary! Jak mogli mu odpuścić? Przecież winę już dawno Augustynowi udowodniono, w sądzie przegranymi procesami.


10 maja 2010

to jest jakaś masakra - "analiza materiału dowodowego nie dała podstaw do podtrzymania oskarżenia" - a czy te wszystkie dziury i pozapadana kostka, nie są wystarczającym dowodem na to, że to fuszerka ta 3 aleja. Pomysł deptaka - SUPER - ale za to ,że niedopilnowani zostali wykonawcy, ktoś powinien odpowiedzieć i to właśnie powinien być ówczesny DYREKTOR MZD.


10 maja 2010

No oczywiście, krzywdy mu nie zrobią, bo dyrektorów większości tego typu instytucji w całym kraju trzeba by sądzić i skazać. Tak to już jest na naszej polskiej ziemi.


Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama