7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

29 marca 2012

IV Edycja Weekendu Finansów i Nieruchomości w Galerii Jurajskiej

W dniach 31 marca-1 kwietnia wszyscy zainteresowani kupnem własnego mieszkania lub doradztwem finansowym będą mogli uzyskać komplet informacji od liderów naszego rynku. Taką możliwość stworzy im Weekend Finansów i Nieruchomości, który odbędzie się w Galerii Jurajskiej.

Eksperci wydarzenia wyjaśnią, jak poruszać się po rynku nieruchomości, aby znaleźć wymarzone mieszkanie. Krop po kroku poprowadzą nas przez drogę do własnego em, czyli przez takie tematy  jak:  wyszukanie mieszkania, podpisanie umowy, wybór kredytu, odbiór i wykończenie mieszkania oraz jego ubezpieczenie. Dowiemy się również, jak szybko i bezpiecznie sprzedać bądź wynająć mieszkanie. Przedstawiciele banków i doradców kredytowych z kolei wyjaśnią, jaką mamy zdolność kredytową, jak wybrać właściwy i pasujący do inwestycji kredyt oraz ubezpieczenie. Dla ceniących najnowsze nowinki techniczne będą czekać również doradcy elektroniczni, za pomocą których poznają wystawców na ekranach dotykowych. Rodzice będą mogli swobodnie poruszać się po stoiskach, zostawiwszy swoje pociechy w specjalnie przygotowanym przedszkolu weekendowym, zorganizowanym przez Przedszkole Czerwony Kapturek. Tam wykwalifikowani pedagodzy i animatorzy zaproszą dzieci do wspólnych zabaw. Ponadto Cyrk Malucha poprowadzi  specjalne warsztaty dla dzieci. Dla odwiedzających Galerię Jurajską organizatorzy imprezy przewidzieli liczne konkursy z nagrodami. Miłośnicy tańca będą mogli uczestniczyć w warsztatach przygotowanych przez Studio Impact.

Podczas weekendu będą czekać na Państwa eksperci z firm: Bank BPS,Bank BZ WBK, Kredyt Bank,Jarosz&Napora, Lider Nieruchomości, Megaron, Park Land, S-Group, PTU, PZU, TUIR Warta. Organizatorami wydarzenia są Galeria Jurajska oraz wrocławska agencja B-UNITED. Patronat medialny nad Weekendem Finansów i Nieruchomości sprawuje tygodnik „7 dni”.Komentarze (0)

Brak komentarzy

Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama