7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

09 marca 2012

OGŁOSZENIA: Mistrz języka francuskiego - konkurs

7 dni
Jeśli znasz język francuski, wypróbuj swoich sił w III edycji konkursu ze znajomości języka francuskiego. Czasu zostało niewiele, ponieważ zgłoszenia można wysyłać tylko do 15 marca.

19 marca uczniowie szkół ponadgimnazjalnych mogą się zmierzyć w rywalizacji ze znajomości języka francuskiego. A walczyć jest o co, ponieważ nagrodą główną jest pobyt we Francji ufundowany przez Ambasadę Francuską w Polsce. Konkurs polega na rozwiązaniu testu pisemnego, złożonego z trzech części: leksykalno-gramatycznej, cywilizacyjnej oraz sprawdzającej rozumienie tekstu pisanego. Test obejmuje zagadnienia przewidziane w nowej podstawie programowej na IV etap edukacyjny (poziom IV.0 i IV.1). Organizatorem konkursu są nauczyciele Centrum Języków Europejskich, a Prezydent Miasta Częstochowy objął wydarzenie patronatem. Laureaci konkursu otrzymają dyplomy oraz nagrody: książki i materiały do nauki francuskiego.
Konkurs odbędzie się 19 marca o godz. 12.00 w Centrum Języków Europejskich - Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Częstochowie przy Al. Jana Pawła II 126/130. Warunkiem udziału jest przesłanie wypełnionej karty zgłoszenia do 15 marca 2012 roku na adres e-mail: mwesolek@cjenkjo.cdu.pl. Życzymy powodzenia!


Red.

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama