7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

30 grudnia 2011

Jak jeździć w Sylwestra?

7 dni
W związku z organizacją spotkania sylwestrowego na Placu Biegańskiego, 31 grudnia zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu.

Od godz. 8.00 zostanie zlikwidowane parkowanie oraz wprowadzony zakaz ruchu kołowego na ulicy Waszyngtona na odcinku pomiędzy ulicami Śląską i Nowowiejskiego; ponadto zamknięty dla ruchu zostanie „łącznik” przed ratuszem. O godz. 10.00 zostaną ustawione zapory przy wejściach dla pieszych na skwer Solidarności. O godz. 20.00 dla ruchu kołowego zostanie zamknięta ulica Szymanowskiego na odcinku pomiędzy ul. Śląską i Nowowiejskiego. Natomiast od godz. 23.30 dla ruchu kołowego zostaną zamknięte ulice: Śląska na odcinku od ul. Kopernika do Alei Najświętszej Maryi Panny; Dąbrowskiego na odcinku od ul. Racławickiej do ul. Waszyngtona (niemożliwy będzie wjazd z ul. Dąbrowskiego w III Aleję NMP oraz z III Alei w ul. Nowowiejskiego).
Zmiany w organizacji ruchu będą obowiązywać do godz. 1.30 w dniu 1 stycznia 2012 r. (zamknięcie łącznika przy ratuszu do godz. 6.00 w dniu 1 stycznia 2012 r.).
Miejski Zarząd Dróg i Transportu w Częstochowie prosi, aby w rejonie trwania imprezy i w jej pobliżu kierowcy nie pozostawiali zaparkowanych pojazdów ze względu na ewentualną konieczność ewakuacji oraz pokazy pirotechniczne, które mogą spowodować ich uszkodzenia.

 


Red.

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama