7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

15 grudnia 2011

Studenci dla częstochowian

7 dni
„Pomyśl zanim zerwiesz – reaguj na zrywanie” to hasło kampanii społecznej zainicjowanej przez 5 studentek pedagogiki społecznej i terapii pedagogicznej Akademii im. Jana Długosza.

- Mieszkamy w różnych częściach miasta, na uczelnię dostajemy się komunikacją miejską. Każdą  nas spotkało kiedyś rozczarowanie wynikające z braku rozkładu jazdy na przystanku autobusowym. Zawsze w takiej sytuacji zastanawiałyśmy się, gdzie można zadzwonić, by zgłosić, że rozkład został zniszczony. W efekcie same postanowiłyśmy o to zadbać – mówi.... W najbliższych dniach, w pojazdach komunikacji miejskiej zawisną plakaty z numerem telefonu, pod którym należy zgłaszać brak lub zniszczenie rozkładu jazdy MPK. W poniedziałek (19 grudnia) pomysłodawczynie projektu: Martyna Mruszczyk, Agnieszka Cesarz, Sylwia Marszał,
Małgorzata Mrożek, Tatiana Pijet, przemaszerują z placu Biegańskiego na plac Daszyńskiego, rozdając przechodnią darmowe harmonogramy kursów miejskich pojazdów. - Mamy nadzieję, że nasza akcja przyczyni się do poprawy komfortu jazdy pojazdami komunikacji miejskiej – dodają studentki.


AK

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama