7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

25 listopada 2011

Najlepsi w pomocy społecznej

Najlepsi w pomocy społecznej

7 dni
W poniedziałek (21 listopada), w Dniu Pracownika Socjalnego, w siedzibie Ministerstwa Gospodarki wręczono nagrody za wybitne i nowatorskie rozwiązania w zakresie pomocy społecznej. Wśród wyróżnionych znalazła się również pracownica częstochowskiego Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

15 nagród pieniężnych i 16 wyróżnień w formie listów gratulacyjnych wręczył Jarosław Duda Sekretarz Stanu w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej za wybitne i nowatorskie rozwiązania w zakresie pomocy społecznej.
Indywidualny list gratulacyjny „za nowatorskie rozwiązania w obszarze pomocy dzieciom i młodzieży z rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznym” otrzymała Agnieszka Zajdel, starszy specjalista pracy socjalnej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Częstochowie. Dyrektor MOPS Barbara Mizera podkreśliła uznanie dla nagrodzonego pracownika - To ogromne wyróżnienie dla całego ośrodka, że zauważono wkład i zaangażowanie pani Agnieszki w pomoc dzieciom z rodzin dysfunkcyjnych.
Agnieszka Zajdel (druga od lewej) – jest pracownikiem MOPS-u od 2002 roku. Od 13 lat działa w Stowarzyszeniu na Rzecz Dzieci i Młodzieży „Uśmiech Dziecka”. Ponadto jest współzałożycielką świetlicy socjoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży zagrożonej patologią, demoralizacją i bezrobociem. Jest pomysłodawczynią wielu akcji na rzecz dzieci skrzywdzonych.

 


AKJ

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama