7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

03 listopada 2011

Weekend Finansów i Nieruchomości

7 dni
W pierwszy weekend listopada, w Galerii Jurajskiej odbędzie się już III  edycja Weekendu Finansów i Nieruchomości. W ciągu dwóch dni wszyscy zainteresowani  kupnem własnego mieszkania oraz doradztwem finansowym będą mogli uzyskać komplet informacji od liderów częstochowskiego rynku.

Formuła imprezy – połączenie weekendowych, rodzinnych zakupów ze spotkaniem ze specjalistami w dziedzinie nieruchomości i finansów – jest ukłonem w stronę klientów Galerii Jurajskiej.  Weekend to czas zakupów i rozrywki, a wszystko to znaleźć można właśnie w galerii handlowej. Wyjątkowo w pierwszy weekend listopada można w niej będzie spotkać również ekspertów z dziedzin finansów i nieruchomości. Zaproszeni specjaliści wyjaśnią jak poruszać się po rynku nieruchomości  i  znaleźć najlepsze mieszkania. Dokładnie opiszą każdy z kroków do własnego „eM”, a więc wyszukanie mieszkania, podpisanie umowy, wybór kredytu, odbiór, wykończenie mieszkania oraz jego ubezpieczenie. Częstochowianie dowiedzą się również jak szybko i bezpiecznie sprzedać bądź wynająć lokal.
5-6 listopada nie zabraknie także przedstawiciele banków  i doradców kredytowych, którzy  sprawdzą zdolność kredytową każdego zainteresowanego i podpowiedzą jak wybrać właściwy kredyt oraz ubezpieczenie.
Weekend Finansów i Nieruchomości to niepowtarzalna okazja, by w jednym miejscu otrzymać kompendium wiedzy na wszelkie zagadnienia związane z zakupem, sprzedażą czy wynajmem domu lub mieszkania i wszystkim, co jest z tym związane. Ale to również doskonała rozrywka. - III edycję przygotowaliśmy  z jeszcze większym rozmachem niż poprzednią. Zwiększyliśmy  liczbę wystawców oraz szczególną uwagę zwróciliśmy na atrakcje , które będą czekać na gości naszej imprezy. – mówi Michał Stępień z firmy B-United, organizatora imprezy.

SZCZEGÓŁOWY PLAN ATRAKCJI:
Sobota 5 listopada

13.00 – pokaz i warsztaty najnowszego hitu fitness – Zumby
14.00 – pokaz formacji hip- hopowej SNAKE CHICKS
 15.00 – pokaz oraz warsztaty z mistrzem Brake Dancu Arkiem SNAKEiem Skuzą  -  FRESH STYLE CREW 
16:00  - warsztaty rugby przygotowane przez Rugby Club Częstochowa
17.00 – pokaz break dance  - ARMATRAK (8-10 lat),
18.00 – pokaz break dance przygotowany przez szkołę tańca SNAKE DANCE

Niedziela 6 listopada
14.00 - pokaz mistrza Freestylu Yo-Yo Dawida Puczyńskiego
15.00-  pokaz grupy R- STYLE Freestyle football 
16.00 - pokaz break dance przygotowany przez szkołę tańca SNAKE DANCE
17.00 - pokaz mistrza Freestylu Yo-Yo Dawida Puczyńskiego
18.00 - pokaz grupy R- STYLE Freestyle football

Nieruchomości i finanse to zdecydowanie domena dorosłych. To również dziedziny wymagające skupienia, a trudno skupić się na cyferkach gdy dziecko domaga się uwagi.
Ale organizatorzy o wszystkim. Przez cały weekend w Galerii Jurajskiej działało będzie specjalne przedszkole weekendowe, gdzie wykwalifikowani pedagodzy i animatorzy zaproszą  dzieci do  malowania buziek, zabaw klockami konstrukcyjnymi oraz do udziału w konkursach, warsztatach plastycznych, oraz klubie małego odkrywcy.
Podczas Weekendu Finansów i Nieruchomości bezpłatnych konsultacji udzielą  specjaliści z firm:
MEGARON
Jarosz & Napora
LIDER
PARK LAND
SPOMET
ZACISZE-LORETAŃSKA
ALIOR
BGŻ
BOŚ
ES  Bank
KREDYT BANK
NOTUS, OPEN DIRECT
WARTA
NORDEA
ARGO NAVI
SENATOR
HYNEK UBEZPIECZENIA
PRO WELLNES

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Galerii Jurajskiej.


red.

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama