7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

14 stycznia 2022

7 dni
Dakar i Geralt

Dakar
Pies urodzony w 2014 r., rasy mix-on, duży, umaszczenie czarne podpalane. W Schronisku przebywa od 23.03.2019 r. Dakar nie potrafi odnaleźć się w warunkach schroniskowych. Jest przyjazny wobec ludzi, ale także bardzo zestresowany, kręci się w kółko goniąc własny ogon. Potrzebuje bardzo odpowiedzialnego domu, z dużym podwórkiem, gdzie będzie mógł się wybiegać. Przydadzą się także długie, spokojne spacery i stały kontakt z człowiekiem. Dakar wykazuje agresję wobec innych psów, dlatego powinien być jedynym zwierzakiem w domu. Pies jest karmiony wyłącznie specjalistyczną karmą weterynaryjną typu hypoallergenic. Dakar ma problemy skórne.
Przed planowaną adopcją konieczny będzie kontakt ze schroniskowym lekarzem weterynarii. Po adopcji trzeba będzie nawiązać współpracę z behawiorystą.

Geralt
Koty urodzony w 2018 r., rasy europ, umaszczenie czarne dymne. Trafił do Schroniska 14.06.2021 r. Geralt to bardzo duży, dostojny i pięknie umaszczony kocur. Jest przyjazny i miły, choć patrzy z góry na otoczenie. Na pewno warto poznać go osobiście. Czeka na nowy, kochający dom.

Kontakt w sprawie adopcji:
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie
ul. Gilowa 44/46
42-202 Częstochowa
tel. 34 361-65-66
email: schronisko.czestochowa@gmail.com

red.

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama