7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

13 września 2011

Konkurs na Biznesplany

7 dni
Rusza VIII edycja Konkursu na Biznesplany organizowanego przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości. W tym roku w odmienionej dwuetapowej formule autorzy biznesplanów powalczą o tytuł Pomysł na Biznes Roku 2011 oraz o nagrody pieniężne w wysokości 10 tys., 5 tys. oraz 3 tys. zł. 

Zgłoszenia na konkurs należy przesyłać korzystając z wniosku, umieszczonego na stronie internetowej www.biznesplany.pl do 14 października 2011. W pierwszym etapie zostanie wyłoniona TOP 100 najlepszych pomysłów biznesowych, którzy dostaną możliwość bezpłatnego testowania swoich pomysłów pod opieką AIP. W drugim etapie najlepiej radząca sobie firma zostanie uhonorowana tytułem Pomysł na Biznes Roku 2011. Celem projektu jest wprowadzenie nowej jakości w kreowaniu przedsiębiorczości w Polsce poprzez zaoferowanie osobom, chcącym założyć własną firmę, kompletnego wachlarza narzędzi potrzebnych do realizacji własnych marzeń.
Celem projektu jest wprowadzenie nowej jakości w kreowaniu przedsiębiorczości w Polsce poprzez zaoferowanie młodym ludziom, chcącym założyć własną firmę, kompletnego wachlarza narzędzi potrzebnych do realizacji własnych marzeń.


red.

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama