7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

27 lipca 2019

Bawili się pomagając

7 dni
Organizatorzy sobotniej imprezy na osiedlu Trzech Wieszczów, u zbiegu ulic Monte Cassino i Słowackiego – Polski Komitet Pomocy Społecznej w Częstochowie oraz Fundacja Ambasada Dobroczynności – nie mają powodów do narzekań. Dopisała pogoda, publiczność i wykonawcy. Było co zjeść i czego się napić. Gwiazdy też pokazały najwyższy poziom.

Niemałym zaskoczeniem, na plus, był występ młodziutkiej Clödie, która zauroczyła publiczność swoim głosem. Spora grupa częstochowian czekała jednak na weteranów – Oddział Zamknięty. Cóż to było za widowisko... Oddział Zamknięty jest jak wino, z upływem lat członkowie zespołu są coraz lepsi.
Najważniejszym punktem imprezy było bicie rekordu w pobieraniu krwi dla ratowania życia i zdrowia. I w tej części imprezy częstochowianie nie zawiedli. Przed krwiobusami przez cały dzień stały kolejki chętnych do przekazania potrzebującym własnej krwi. Mobilne punkty łącznie odwiedziło ponad 100 osób.


red.

Komentarze (1)

05 sierpnia 2019

Fajna impreza. Dotąd na Trzech Wieszczy takiej jakoś nikt nie organizował. Zalecam lepsza promocję, jakies plakaty na sklepach , przychodzni itp, a na pewno nastepnym razem bedzie wiekszy odzew. Sporo osób myślało ze imprez bedzie na placu Bieganskiego, własnie przez brak plaktów. Najlepszy występ - bezsprzecznie Oddział Zamknięty


Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama