7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

10 lipca 2019

Dialog z interesariuszami Cementowni Rudniki

7 dni
W dniu 8 lipca w Rudnikach koło Częstochowy odbyło się spotkanie przedstawicieli firmy CEMEX Polska z jej interesariuszami. W spotkaniu wzięło udział łącznie ponad 50 przedstawicieli administracji publicznej, firm prywatnych, lokalnych organizacji pozarządowych, szkół i instytucji kultury oraz mieszkańców.

Strategia firmy CEMEX oprócz priorytetów biznesowych, uwzględnia także budowanie trwałych i konstruktywnych relacji z otoczeniem, dlatego dialog z interesariuszami to jedno z kluczowych narzędzi społecznej odpowiedzialności biznesu w firmie. Proces dialogu z interesariuszami jest w CEMEX Polska prowadzony już od 2013 roku. Spotkania te służą wymianie poglądów oraz opinii, pozwalają lepiej poznać wzajemne oczekiwania i potrzeby, a także sprzyjają też budowaniu zaufania i współpracy pomiędzy firmą, a jej otoczeniem społecznym.

Podczas spotkania dialogowego w dniu 8 lipca przedstawiciele CEMEX zaprezentowali odpowiedzi na oczekiwania interesariuszy zgłoszone w 2018 roku, poinformowali o najważniejszych działaniach i kluczowych projektach firmy CEMEX, odpowiadali na pytania uczestników spotkania oraz wysłuchali i zebrali opinie oraz oczekiwania interesariuszy w stosunku do CEMEX Polska.


red.

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama