7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

27 lutego 2019

Ulica Traktorzystów tylko dla traktorów

Ulica Traktorzystów tylko dla traktorów

7 dni
„Bardzo proszę o interwencję w sprawie ulicy Traktorzystów w Częstochowie. Dziury są straszne. Prosimy, żeby coś z tym zrobić, bo nie da się jeździć, a co dopiero chodzić. 

Dzieci przemieszczają się po popiele rozsypanym w dziury przez ludzi. Nie można też wyjść na spacer z małymi dziećmi. Ogólnie cała ulica to bardzo smutny widok, a MZDiT nic nie chce z tym zrobić.

Czy jakikolwiek radny mógł przypomnieć sobie o zapomnianej przez wszystkich peryferyjnej dzielnicy Częstochowy Rząsawy, a w niej o ulicy Traktorzystów? 

Mieszkańcy”.


red.

Komentarze (2)

05 marca 2019

Takie same drogi są na Stradomiu, a to o wiele bliżej urzędu miasta niż Rząsawy. Ale Matyjaszczyk po tych drogach nie jeździ więc nie ma potrzeby ich naprawiania. Teraz jest moda budowania autostrad przez dzielnice miasta,Nowowiejskiego, Śląska,Sobieskiego, gdzie piraci drogowi zapierdalają 80 -100km/h. Matyjaszczyk ma w dupie problemy mieszkańców Rząsawy ,Sradomia,zamiast drogi zafunduje wam paradę równości pod tęczową flagą.


01 marca 2019

Niech zgadnę....co 4 lata chodzicie i głosujecie na Matyjaszczyka? Skoro wybraliście sobie takiego prezydenta, to macie i o co pretensje?


Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama