7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

06 grudnia 2018

Przemysław Wrona (PO) zrezygnował z funkcji radnego

7 dni
"Szanowni Państwo,
Podjąłem ważna decyzję, która dojrzewała we mnie od jakiegoś czasu. Planuje otwarcie działalności gospodarczej na terenie Górnego Śląska. Stąd chcąc być uczciwym podjąłem decyzję o rezygnacji z mandatu radnego Miasta Częstochowy. Z uwagi na to, że działalność zamierzam prowadzić na terenie Górnego Śląska miałbym bardzo mało czasu na rzetelne wypełnianie mandatu radnego w Częstochowie a jeżeli miałaby dotyczyć Częstochowy mogłaby powodować konflikt interesu. Potrzeba zamknąć jeden etap w życiu by otworzyć następny. 

Będąc odpowiedzialnym wobec mieszkańców, koleżanek i kolegów z Rady Miasta oraz moich najbliższych podjąłem stosowną decyzję. 

Niezależnie od tego nie mogę dopuścić do kolizji mojej przyszłej działalności z pełnieniem funkcji samorządowej. W tej sytuacji aby uniknąć wszelkich podejrzeń jak również podważania autorytetu Rady Miasta podjąłem decyzje, o której wcześniej Państwu wspomniałem. 

Moja decyzja nie oznacza odcięcia się całkowitego od częstochowskiego samorządu. Deklaruje wsparcie oraz pomoc. 

Dziękuję mieszkańcom naszego miasta i tym, którzy mi zaufali głosując na mnie we wszystkich wyborach, moim koleżankom i kolegom z Rady Miasta - mimo, iż często się mocno spieraliśmy ale zawsze w ważnym celu - dla dobra naszego miasta. Dziękuję również wszystkim służbom miejskim za wyrozumiałość i cierpliwość.
Osiem ostatnich lat w Radzie Miasta to bardzo intensywny okres w moim życiu, który będzie dla mnie bardzo ważnym wspomnieniem. 

Jestem dumny, że mogłem być częścią częstochowskiego samorządu. Uważam ten okres za bardzo aktywny i cieszę się, że udało nam się wspólnie wiele cennych rzeczy zrobić dla naszego miasta.

Życie publiczne zamieniam na działalność gospodarczą oraz wyczekiwane wolne chwile dla moich najbliższych - mojego 2- letniego synka oraz żony, która z dużą wyrozumiałością podchodziła do mojej pasji oraz działalności publicznej. 

Uczciwie się żegnam, dziękuję i życzę wszystkiego dobrego.

Przemysław Wrona."


red.

Komentarze (2)

08 grudnia 2018

A dlaczego biznesu nie otworzysz w Częstochowie jak przewodniczący Wolski co?


06 grudnia 2018

czy twój biznes będzie bazował na pieniądzach publicznych ?


Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama