7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

08 sierpnia 2018

Wszyscy w mieście wiedzą - tylko oni nie wiedzą

7 dni
NASZ TEMAT

List Czytelnika „Uczennicom wkłada wskaźnik pod krótkie spódniczki, a chłopców pyta czy moczyli już kiedyś wędkę”, który ukazał się na łamach 7 dni na początku maja, wywołał lawinę komentarzy w sieci i niemało też telefonów do Redakcji. Sprawa zbulwersowała częstochowian, stąd uważamy za swój obowiązek spytać urząd miasta, któremu podlegają częstochowskie licea o to, co zrobiono, by proceder się więcej nie powtórzył.

Odpowiedzi udzieliła Magdalena Dębska, naczelnik Wydziału Edukacji UM.

„W odpowiedzi na Pani korespondencję e-mail, informuję, iż w związku  z artykułami zamieszczonymi na łamach Tygodnika Regionalnego „7 dni” do dyrektorów szkół oraz do wiadomości Dyrektora Delegatury Kuratorium Oświaty w Częstochowie zostało wystosowane pismo przypominające o obowiązkach nauczycieli wynikających z przepisów ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe.
Ponadto informuję, iż Prezydent Miasta Częstochowy złożył do Prokuratury Rejonowej Częstochowa – Północ zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa w związku z artykułem zamieszczonym na łamach Tygodnika Regionalnego „7 dni”.”


red.

Komentarze (1)

08 sierpnia 2018

to są ideały lewicowe kultywowane w mieście


Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama