7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

03 listopada 2017

WĘDKARZ: XXXI Krajowy Zjazd Delegatów Polskiego Związku Wędkarskiego

7 dni
W dniach 20 – 21 października  w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale odbył się XXXI Krajowy Zjazd Delegatów PZW. W obradach uczestniczyło 126 Delegatów reprezentujących 42 Okręgi. 

Nowym Prezesem Zarządu Głównego PZW został Teodor Rudnik, prezes Okręgu Słupsk. Delegaci reprezentujący Okręg Częstochowa zostali wybrani do ścisłych władz PZW: Eugeniusz Bugaj, prezes Okręgu Częstochowa został członkiem Zarządu Głównego, natomiast Antoni Barut został zastępcą przewodniczącego Głównej Komisji Rewizyjnej. Zarząd Główny PZW, Główna Komisja Rewizyjna oraz Główny Sąd Koleżeński ukonstytuowały się w składzie:

Zarząd Główny:
Teodor Rudnik – prezes Okręg Słupsk; 
Wiesław Heliniak – wiceprezes ds. Ochrony i Zagospodarowania Wód – Okręg Rzeszów;
Mirosław Iwański – wiceprezes ds. Organizacyjnych – Okręg Katowice;
Zbigniew Mośko – wiceprezes ds. Sportu – Okręg Katowice;
Wiesław Miś – wiceprezes ds. Młodzieży – Okręg Opole;
Beata Olejarz – sekretarz – Okręg Radom;
Jerzy Leus – skarbnik – Okręg Lublin;
Dariusz Dziemianowicz – członek Prezydium – Okręg Białystok;
Marek Lesisz – członek Prezydium – Okręg Kielce;
Leszek Orzechowski – członek Prezydium – Okręg Bydgoszcz;
Grzegorz Rogalewicz – członek Prezydium – Okręg Szczecin.

Pozostali członkowie Zarządu Głównego: 
Jan Bieniasz – Okręg Przemyśl;
Waldemar Brzeziński – Okręg Konin;
Eugeniusz Bugaj – Okręg Częstochowa;
Andrzej Bylinowicz – Okręg Skierniewice;
Marceli Czerwiński – Okręg Tarnobrzeg;
Janusz Czulak – Okręg Kraków;
Wojciech Duraj– Okręg Bielsko-Biała;
Edward Fornalik – Okręg Kraków;
Jerzy Furmański – Okręg Tarnów;
Waldemar Gozdek – Okręg Siedlce;
Mieczysław Górski – Okręg Gdańsk;
Jacek Grobelny – Okręg Sieradz;
Henryk Grześ – Okręg Ciechanów;
Jan Kwiecień – Okręg Biała Podlaska;
Antoni Lewkowicz – Okręg Jelenia Góra;
Marcin Małachowski – Okręg Olsztyn;
Andrzej Polak – Okręg Wałbrzych;
Robert Sito – Okręg Katowice;
Krzysztof Suchecki – Okręg Opole;
Jerzy Wiater – Okręg Zamość;
Jan Włodarczak – Okręg Gorzów Wielkopolski;
Wojciech Zuszek – Okręg Kalisz.

Główna Komisja Rewizyjna:

Jan Pszczoła – przewodniczący – Okręg Radom;
Antoni Barut – z-ca przewodniczącego – Okręg Częstochowa;
Dariusz Gacek – sekretarz – Okręg Katowice;
Kazimierz Kuprian – członek Prezydium – Okręg Opole;
Sylwester Ostapiak – członek Prezydium – Okręg Gdańsk. 

Pozostali członkowie GKR: 
Karol Dziemiańczyk – Okręg Słupsk;
Jan Kamiński – Okręg Białystok;
Krzysztof Krystecki – Okręg Lublin;
Józef Mazurkiewicz – Okręg Bydgoszcz;
Wincenty Perko – Okręg Olsztyn;
Roman Rzepka – Okręg Rzeszów;
Krzysztof Sindrewicz – Okręg Szczecin;
Ryszard Stachowiak – Okręg Gorzów Wielkopolski;
Rafał Wawrzynowicz – Okręg Jelenia Góra;
Mirosław Winiarski – Okręg Katowice. 

Główny Sąd Koleżeński:

Kazimierz Białas – przewodniczący – Okręg Siedlce;
Antoni Chmura – z-ca przewodniczącego – Okręg Radom;
Wiesław Hejduk – sekretarz – Okręg Gorzów Wielkopolski;
Zbigniew Górski – Okręg Katowice;
Stanisław Kostko – Okręg Białystok;
Wiesław Perełka – Okręg Szczecin;
Włodzimierz Szarafin – Okręg Gdańsk;
Adam Szczygielski – Okręg Opole;
Aleksander Willim – Okręg Bydgoszcz.


RSA

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama