7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

11 września 2017

WĘDKARZ: Puchar prezesa Koła PZW Wykromet

WĘDKARZ: Puchar prezesa Koła PZW Wykromet

7 dni
Już tradycyjnie 15 sierpnia członkowie Koła PZW Wykromet spotkali się nad zbiornikiem w Blachowni, by rywalizować o „Puchar Prezesa”. Jak zawsze nad imprezą pieczę medialną objął Tygodnik Regionalny 7 dni.

W tym roku dzięki przychylności miejscowego Koła Blachownia zmagania odbyły się na łowisku specjalnym „Ostki”. Nad wodą spotkało się 28 zawodniczek i zawodników, by rywalizować metodą gruntową przez 4 godziny. 
Łowiono przede wszystkim: sumiki karłowate, leszcze, płocie, wzdręgi i karasie. Trafił się jeden karp, ale za to całkiem sporych rozmiarów. Tym szczęśliwcem, który go złowił okazał się Robert Berdys zwycięzca całych zawodów. 
Na szczególną uwagę zasługuje piąte miejsce Kuby Barwańca, który jeszcze jest kadetem, a zostawił w tyle znakomitych zawodników. 

Po zakończeniu zawodów ekipa sędziowska z Koła Blachownia pod kierownictwem prezesa Rafała Jędrysiaka, który był Sędzią Głównym zawodów bardzo sprawnie zważyła ryby, które natychmiast odzyskały wolność (oczywiście z wyjątkiem sumików karłowatych - ich nie wolno wypuszczać). Po podliczeniu wyników ogłoszono zwycięzców zawodów. Prezes Koła Robert Amborski wręczył puchary: Mini Puchar Prezesa otrzymał Kuba Barwaniec, a duży Puchar Prezesa Robert Berdys. Wręczono również dyplomy i upominki dla całej czołówki zawodów. 

Po części oficjalnej całe towarzystwo uraczyło się tradycyjnie przepysznym obiadem z Restauracji Bajka w Blachowni. Zarząd Koła PZW Wykromet bardzo dziękuje członkom Koła Blachownia za pomoc w organizacji zawodów.

Wyniki zawodów:
1. Robert Berdys – 3.210 pkt.
2. Jerzy Bekus – 1.470 pkt.
3. Janusz Ciastek – 1.350 pkt.
4. Jerzy Kardas – 1.310 pkt.
5. Jakub Barwaniec – 1.260 pkt.
6. Janusz Krysiak – 1.180 pkt.
7. Stanisław Pindych – 920 pkt.
8. Adrian Michalak – 850 pkt.
9. Andrzej Michalak – 720 pkt.
10. Andrzej Dyl – 700 pkt.


Tekst i zdjęcia: RSA

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama