7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

18 listopada 2016

SPORT: Karuzela transferowa Włókniarza zatrzymana

7 dni
Do 14 listopada w Polsce trwał okres transferowy, w którym to kluby parafowały umowy z zawodnikami. Kolejne umowy transferowe będzie można podpisywać w połowie maja 2017 roku.

Prezentujemy Państwu terminarz okna transferowego sezonu żużlowego 2017.
1. 15 maja – 31 maja
2. 15 lipca – 31 lipca
3. 1 września – 15 września
4. 1 listopada – 14 listopada

Zawodnicy, którzy zmienią klub na zasadzie wypożyczenia, będą mogli to zrobić w dowolnym momencie i ich okienko transferowe nie obowiązuje. Taki zapis widnieje w regulaminie PZM-otu.

W ostatnim dniu okna transferowego wychowanek Stali Rzeszów Karol Baran złożył podpis na umowie i tym samym został zawodnikiem Włókniarza w sezonie 2017. Zapewne trzydziestopięcioletni zawodnik powalczy o miejsce w podstawowym składzie drużyny. Należy nadmienić, że Karol Baran w ubiegłym sezonie był jednym z liderów rzeszowskiej drużyny. Wystartował w osiemdziesięciu dziewięciu wyścigach Nice Polskiej Ligi Żużlowej, w których wywalczył 171 punktów. Taka zdobycz punktowa dała mu średnią biego- punktową 1,921.

Zagadką pozostaje, kogo zarząd Włókniarza zatrudni na stanowisku trenera, a kto obejmie funkcję managera drużyny.

Skład drużyny Eko- Dir Włókniarz Częstochowa sezonu PGE – Ekstraligi 2017
Seniorzy:

Sebastian Ułamek Polska, Rune Holta Polska, Karol Baran Polska, Leon Madsen Dania, Andreas Jonsson Szwecja, Matej Zagar Słowenia.

Juniorzy:
Michał Gruchalski Polska, Oskar Polis Polska, Oskar Nocuń Polska, Kamil Sobczyk Polska, Paweł Staniszewski Polska, Bartosz Świącik Polska, Mateusz Świdnicki Polska, Bartosz Tyras Polska.


Marek Formicki

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama