7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

11 października 2016

Sensacyjna wiadomość: radni PiS odchodzą

7 dni
Krzysztof Janus i Artur Sokołowski zrezygnowali z członkostwa w radzie miasta z ramienia PiS. 
Dziś biuro rady miasta potwierdziło, że na ręce przewodniczącego Zdzisława Wolskiego obaj radni PiS złożyli zalakowane koperty. Na ich miejsce wejdą następni z listy wyborczej, którzy w okręgu wyborczym nr 1(Rtare Miasto, Śródmieście, Trzech Wieszczów) uzyskali największą liczbę głosów z listy wyborczej PiS. 

- Absolutnie nie odsuwam się od polityki. Jestem urodzonym zwierzęciem politycznym. Nie reprezentuję lewaków tylko PiS – powiedział nam Krzysztof Janus. W złożonej przez radnego kopercie jest oświadczenie, w którym zrzeka się mandatu. - Od miesiąca jestem prezesem spółki skarbu państwa Hutmar S.A. Zaleceniem ugrupowania PiS jest nie łączenie funkcji kierowniczej w podmiocie państwowym i w samorządzie. W związku z tym, zamierzam skoncentrować się na pracy w Hutmarze. W hipotetycznym konflikcie interesów między samorządem a spółką skarbu państwa miałbym niezręczną sytuację kogo reprezentuję, a partia chce uniknąć sytuacji nieetycznych, niemoralnych - tłumaczy Janus.

Prawdopodobnie takich samych argumentów użył Artur Sokołowski, który od wielu miesięcy jest wiceprezesem spółki skarbu państwa RFG S.A. Przypuszczalnie na miejsce radnego Janusa wejdzie Jerzy Łodziński, prezes Częstochowskich Zakładów Graficznych. Trzeba przy tym zaznaczyć, że kandydaci zastępujący odchodzących radnych muszą wyrazić zgodę na objęcie funkcji w radzie miasta.


red.

Komentarze (12)

17 października 2016

Poszli w pisdu...


14 października 2016

Oczywiście, że stołek ważny. jeden z panów już za rządów Platformy kilka lat w zarządzie spółki skarbu państwa zasiadał i był wiernie wspierany i popierany przez Halinkę z Zawodzia. Gdy mu podziękowano , a notowania PO poszły w dół, a PiS w górę on sam poszedł do PiS . teraz chyba już wiadomo po co :) pozostaje śledzić za dwa lata czyje notowania pójdą w górę ....


12 października 2016

hahah z SLD wszyscy bezczelnie ciągną kasę zarówno z diety jak i ze spółek/zamówień publicznych


12 października 2016

Panowie zostali wybrani przez mieszkańców miasta na prezesów spółek SP, czy radnych tego miasta? Więc skoro nastąpił, w waszej ocenie, konflikt, powinniście odrzucić państwowe posady. Wszak to mieszkańcy obdarzyli was zaufaniem i powierzyli los tego miasta. A tak, wygląda, że bycie radnym klubu rządzącej władzy centralnej stało się dla was tylko windą w karierze. Rzygać się chce. Po co było robić te zdjęcia i pisać lotne hasła. Jest takie słowo na k... określające podobne zachowania. Mylę się? Jak tak, przepraszam...


12 października 2016

oszukali nas !!!!!!!!!!!!!!!!!!!


12 października 2016

Już nikt nigdy nie zagłosuje, skoro stołki ważniejsze.


12 października 2016

W polityce są spaleni. Zwierze polityczne - zdechło.


12 października 2016

Ale numer, tyle pyskowali i za wielkich politykow sie mieli , a chodzilo o etaciki.


11 października 2016

Judasz sprzedał Jezusa za 30 srebrników,wy wyrzekliście się swoich wyborców za 15"baniek".


11 października 2016

Panie Skołowski zrobiłeś nas wyborców w jajo,pierwszy i ostatni raz.Jesteś skończony jako polityk w Częstochowie,bo tylko głupiec i sklerotyk nie będzie pamiętał,jaki z Pana materialista i kłamczuch,po prostu "Misiewicz"


11 października 2016

To tylko pogłoski ale słyszałem że radni w chwili gdy dostawali fuchy w spółkach skarbu państwa dano im wybór albo przyjmują stołki albo zostają w radzie miasta. Obaj wybrali posadki w spółkach. Za robotę tam dostają dużo więcej kasy ale nie mieliby stołków gdyby wcześniej nie zostali radnymi. Dziś widać że po co szli na radnych i jak szybko zapomnieli co mieszkańcom obiecywali przed wyborami.


11 października 2016

Jedno jest pewne.Sami twierdzą, że są zwierzętami, ale czy tylko politycznymi? Nieskromnie przypomnę, informacje o moim liście do naczelnika KACZYŃSKIEGO, oraz bogatym załączniku przesłanym do MISIEWICZE.PL..Lista była bogata w nazwiska , które wymodliły " -ojczyznę dojną'' cdn..


Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama