7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

09 września 2016

Krem na twarz do skóry naczynkowej

Krem na twarz do skóry naczynkowej

7 dni
Wszechobecna reklama zachęca nas do kupowania coraz to bardziej wymyślnych przedmiotów codziennego użytku. Dopiero po wydaniu często niemałej kwoty, okazuje się czy urządzenie warte jest swojej ceny i czy rzeczywiście się sprawdza. Dwa razy w miesiącu przetestujemy wybrane gadżety i przedstawimy ich słabe i mocne strony. Zanim wydasz krocie na być może nieużyteczną rzecz, sprawdź u nas opinię o niej.

Krem na twarz do skóry naczynkowej
Dziś przetestujemy nietypowy produkt – krem do twarzy do skóry naczynkowej, tzw. bloker. W celu uwiarygodnienia naszej opinii, poprosiliśmy jedną z mieszkanek Częstochowy, aby – dosłownie – na własnej skórze krem przetestowała. Testerka przez 2 miesiące codziennie rano nakładała krem na twarz, licząc że naczynka zostaną zredukowane, a podrażnienia ukojone - zgodnie z tym, o czym zapewnia producent. 

Mocne strony:
- konsystencja blokera jest przyjemnie lekka, przez co z łatwością krem nakłada się na skórę i bezproblemowo można go rozprowadzić.
- ilość kremu w tubce jest bardzo wydajna, z powodzeniem wystarczy na co najmniej 2 miesiące, nawet przy codziennym jego stosowaniu.
- zielonkawy kolor specyfiku daje nadzieję, że naczynka rzeczywiście będą mniej widoczne.
- krem ma stosunkowo przyjemny zapach.
- opakowanie jest stosownej wielkości, ani nie za duże – bez trudu można go schować do damskiej torebki, ani nie za małe – kremu jest naprawdę sporo.

Słabe strony:
- krem ma zieloną barwę, która teoretycznie powinna pokrywać zaczerwienienia.
- po nałożeniu na twarz i rozprowadzeniu staje się bezbarwny. Produkt absolutnie nie maskuje widocznych krwinek.                                                                                      
- bloker ma wzmacniać ścianki kruchych naczyń włosowatych – niestety niczego nie wzmacnia i nie mowy o poprawie kolorytu skóry.
- producent podaje, że krem ma również działanie przeciwzmarszczkowe. Być może nieco uelastycznia skórę, ale nic poza tym.
- specyfik nie powoduje zmniejszenia ilości naczynek krwionośnych, ani też nie zapobiega powstawaniu nowych. Naszej testerce mimo systematycznego stosowania kremu, pojawiły się kolejne popękane naczynka.
- bloker nie spełnia swojego zadania i niestety producent mocno minął się z prawdą.

Cena:
15-20 zł zależnie od sklepu.

Nasza ocena:
Kremu nie polecamy.


red.

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama