7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

13 lipca 2016

Prezes Szczuka bez daru wyobraźni. A szkoda...

Prezes Szczuka bez daru wyobraźni. A szkoda...

7 dni
Mieszkaniec dzielnicy Tysiąclecie zgłosił się naszej redakcji z pytaniem: kiedy prezes Spółdzielni Mieszkaniowej „Nasza Praca” Ryszard Szczuka zamierza sprzątnąć korzeń, zalegający od ponad dwóch tygodni na chodniku przed jednym z bloków? 

Założyć należy, że spółdzielni mieszkaniowej nie chodzi o dobro jej lokatorów, gdyż niewykorzystaną na opał część drzewa pozostawiła, narażając przechodniów na utratę uzębienia (w najlepszym przypadku). Przez wielki konar ani przejść chodnikiem, ani przejechać ulicą się nie da.

Redakcja podpowiada prezesowi, że ze starego korzenia wierzby też można coś oryginalnego wykonać, na przykład całkiem wygodny stołeczek, atrakcyjną doniczkę, kwietnik, żyrandol lub budkę dla ptaków.
Mieszkańcom Tysiąclecia nie pozostaje nic innego jak mieć nadzieję, że zarząd spółdzielni dostrzeże możliwości drzemiące w korzeniu i jego walory estetyczne, i chcąc je wykorzystać przy okazji sprzątnie kawał drewna.


Renata R. Kluczna

Komentarze (2)

18 lipca 2016

Prezes Szczuka i Radny Miejski w jednym,tym bardziej powinien dbać o bezpieczeństwo mieszkańców miasta. Nie trzeba dużej wyobraźni żeby przewidzieć jaką krzywdę można sobie zrobić upadając na ten korzeń,a co będzie jak "wesoła" młodzież wyturla korzeń na jezdnie. Myślę że sprawą powinna zająć się Straż Miejska i przywalić firmie która wycinała drzewo mandat.


15 lipca 2016

Szczuka... i wszystko jasne!


Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama