7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

01 kwietnia 2016

Jaskóła w Sejmie: PiS, SLD, PO i PSL - razem kroicie w spółkach komunalnych, a przykładem jest Częstochowa

Jaskóła w Sejmie: PiS, SLD, PO i PSL - razem kroicie w spółkach komunalnych, a przykładem jest Częstochowa

7 dni
W Sejmie głośno zrobiło się o Częstochowie za sprawą wystąpienia posła ziemi częstochowskiej Tomasza Jaskóły (Kukiz`15). Poseł Jaskóła - jako perwszy - publicznie obnażył mechanizmy współpracy międzypartyjnej, która ma miejsce w Częstochowie.

Odpowiedź posła Tomasz Jaskóły dotycząca informacji bieżącej wobec wypowiedzi ministra.
Przykłady częstochowskie...

https://www.youtube.com/watch?v=ugnlSXbHUmA

Jaskóła w Sejmie: Komunizm wprowadzali gangsterzy. Do dzisiaj są w instytucjach publicznych.

https://www.youtube.com/watch?v=fdpEvTj6vho

Informacja bieżąca posła Tomasz Jaskóły dotycząca nepotyzmu w Spółkach i administracji.

https://www.youtube.com/watch?v=gcP5_mL-HBQ


red.

Komentarze (13)

08 kwietnia 2016

Nagranie z dnia 10.06.2015 roku Posiedzenie Samorządu Studenckiego PCz. Wśród uczestników spotkanie jest Bartosz Czaja oraz Adrian Piotrowski, kto wypowiedział te słowa? 1) „ Ten kto będzie mieszał przy tych wyborach straci palce, a może nawet rękę.” 2) W czerwcu ułożono scenariusz, który wyklucza studentów z wyborów nowych Władz Uczelni. Znamy pełny skład osobowy studentów obecnych na spotkaniu w tym dniu. Zawiadamiam prokuraturę i Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Parlament Studentów RP oraz NZS i Erasmus Student Network. Scenariusz realizowany od czerwca 2015 roku do dziś. #protestpcz https://www.youtube.com/watch?v=rq3Y6OTu7Rk&feature=youtu.be Co na to Krzysztof Matyjaszczyk i Marek Balt Jarosław Marszałek oraz Panowie Adrian Piotrowski i Bartosz Czaja - członek rady Nadzorczej AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO W CZĘSTOCHOWIE SPÓŁKA AKCYJNA Własność 100 % miasto Częstochowa


05 kwietnia 2016

Tak trzymać Panie Pośle! Nie odpuszczać, a mur zmowy w końcu runie, być może dopiero nasze dzieci tego doczekają dopiero, ale trzeba o naszą wolność nadal i stale walczyć!


04 kwietnia 2016

Pisdzielskie zaprzaństwo ucieka od prawdy, jak diabeł od święconej wody. Zakłamana neobolszewia.


04 kwietnia 2016

Pan poseł i jego koledzy po wygranych wyborach zapewne zwrócili by się do opozycji z propozycją objęcia ważnych, lukratywnych i dobrze płatnych stanowisk. A sami cieszyli by się z tego, że innym jest lepiej, stali z boku i pocieszali swoich bezrobotnych albo pracujących za grosze krewnych mówiąc, że polityka to służba. Faktycznie ktoś tutaj nieźle pajacuje.


04 kwietnia 2016

kchrzanka a kim Ty jesteś? Wyzywasz posła Jaskołe od pajaców tylko dlatego że ośmielił się powiedzieć prawdę o Giżyńskim i sitwie z Częstochowy.Prawda bywa bolesna, w przeciwieństwie do obietnic wyborczych PiS.


04 kwietnia 2016

Jaskóła tak trzymać, gonić tych towarzyszy szmaciaków z PiS i innych partyj... gonić lumpiarstwo!


03 kwietnia 2016

Jeśli Jaskóła powiedział, że nie jest politykiem, to musi oddać mandat posła! Za co więc bierze kasę z naszych podatków? To jest jednak większy pajac niż można było przypuszczać !


03 kwietnia 2016

Tak pajacował tak pajacował, aż posłem został i teraz już ten stan będzie utrzymywał/a my jego/ żeby żadną robotą się nie splamić tylko posłować. Uważam ,że byłby pierwszym który przyjął by prezesurę gdyby znalazł się ktoś z taką propozycją.


01 kwietnia 2016

Jaskóła powiedział w Sejmie m.in.: "... Oczekujemy informacji, według jakich kryteriów dobierane są te osoby do pełnienia funkcji w spółkach z udziałem Skarbu Państwa oraz w instytucjach podległych rządowi, bo nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o spółki Skarbu Państwa. To wielkie królestwo PSL-u zostało przejęte przez PiS i wielkie królestwo Platformy - również przez PiS. Tak że tu się, socjaliści, kompletnie nie różnicie. Traktujecie przedsiębiorczość nie jako sferę swojego własnego działania, tylko przedsiębiorczość realizujecie w spółkach Skarbu Państwa i w agencjach, a to jest skandaliczne i na to społeczeństwo nie pozwalało...------ Ja naprawdę liczyłem, że PiS doprowadzi do zmiany, a wszedł w te same buty. Otóż choroba przenika z tego parlamentu do samorządów, do 2,5 tys. samorządów. Ja wiem, że to nie jest kompetencja rządu, ale podam konkretny przykład: 2,5 tys. samorządów jest obezwładnionych układami partyjnymi. I zaskoczę państwa: tam, szanowni państwo, Prawo i Sprawiedliwość, SLD, Platforma, PSL, razem ˝kroicie˝ w spółkach komunalnych obywateli. Chcecie państwo konkretnych przykładów? Dobrze, Częstochowa. Mieliście tu państwo niedawno wicelidera SLD pana posła Marka Balta. To jest taki człowiek, który sam o sobie mówi, że jest wybitnym profesjonalistą, ale nie znalazł niestety zatrudnienia na wolnym rynku, natomiast znalazł zatrudnienie w spółce komunalnej, w Częstochowskim Przedsiębiorstwie Komunalnym. Tydzień później niestety w tej samej spółce komunalnej został zatrudniony syn posła częstochowskiego Szymona Giżyńskiego. I uczycie państwo, i pokazujecie państwo na każdym etapie, że liczy się legitymacja, wierność, a to godło, które prawidłowo powinno być nazwane herbem, i lojalność wobec obywateli ma naprawdę niewielkie znaczenie. To mnie szokuje, bo nie jestem politykiem, tylko obywatelem. Dziękuję."


01 kwietnia 2016

Wysłuchałam wszystkich trzech wystąpień posła Jaskóły: 1-..."nie jestem politykiem, tylko obywatelem"... Panie pośle, polityka- to roztropna troska o wspólne dobro, czy Pan to rozumie ? 2 - To jest problem semantyczny- wg Pana słów- gabinet Pani Premier Beaty Szydło nazywa Pan gabinetem "Ewy Szydło" ?!!! 3 - Ja "pier...e, wychodzi na to,że Jaskóła stawiał obelisk Sojczyńskiego ?!!! Panie Pośle , ile to Pana kosztowało, komu Pan płacił ?!!! 4 - No cóż, czubki też muszą być, z nimi śmieszniej jest żyć! Pan jest marginesem, nawet w swoim klubie Kukiz15 !


01 kwietnia 2016

Jaskóła z uporem maniaka pajacuje dalej ! Trzeba przypomnieć, że głosował przeciwko rządowi "Ewy Szydło"- jak to on pajac wyśmiewa, i także przeciwko 500+, a jego własna żona będzie brała tę kasę na trójkę dzieci- jak sam potwierdził! Hipokryzja posła Jaskóły zatem do trzeciej potęgi !


01 kwietnia 2016

Zapomniał Jaskóła dodać o ostatnich nominacjach PiS w "częstochowskiej" spółce Skarbu Państwa Regionalnym Funduszu Gospodarczym SA (RFG). Zarząd: Mirosław Matyszczak - Prezes Zarządu, Artur Sokołowski - Wiceprezes Zarządu. Mirosław Matyszczak – PiS - były dyrektor RUCH Częstochowa, były członek zarządu Częstochowskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego, zastępca prezesa CzGM TBS. O tych "wyciągniętych z kapelusza Matyjaszczyka" pisały "7 dni" już w listopadzie 2012. Sitwa trzyma sie mocno, dojenie podatnika trwa. http://www.7dni.com.pl/Aktualnosci/?id=1201&addComment=no


01 kwietnia 2016

Nic nowego, bo przecież o sitwie SLD-PO-PiS + PSL w Częstochowie, jako pierwszy pisał wielokrotnie tygodnik "7 dni", a zwłaszcza niektórzy komentatorzy w swoich wpisach. Jaskóła zaniósł te informacje i opinie do Sejmu i chwała mu za to. ### Jakże różnią się te wypowiedzi od kołtuńskich podśmiechujek zadowolonego z siebie filistra, też posła z Częstochowy, ale z PiS, Giżyńskiego.### No, ale czego spodziewać się po częstochowskim sitwiarstwie, o którym mówił w Sejmie Jaskóła?


Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama