7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

22 stycznia 2016

LIST CZYTELNIKA: „Do Pana Andrzeja Szewińskiego, Wiceprezydenta Miasta Częstochowy”

7 dni
„Panie Wiceprezydencie,
Koniecznie trzeba w urzędzie miasta Częstochowy stworzyć: "Biuro Interwencyjne przy Urzędzie Miasta Częstochowy"!

Jedna lub dwie osoby (urzędnicy) potrzebne do odbierania od mieszkańców spraw - np. gdzie udać się ze sprawą do wydziałów miasta czy innych urzędów na terenie miasta Częstochowy i także interweniowania w imieniu mieszkańców miasta Częstochowy w instytucjach miejskich i innych urzędach publicznych. Przygotować specjalny numer telefonu, adres poczty elektronicznej i innych komunikatorów... Na początku lat 90. w częstochowskim magistracie było takie biuro interwencyjne przy prezydencie miasta Częstochowy - Tadeuszu Wronie. (...) Do powstania biura interwencyjnego trzeba jednak wrócić! Będę czekała na informacje od Pana - co zostanie zrobione z ww. sprawą?!

Czytelniczka”.


red.

Komentarze (3)

24 stycznia 2016

jakaś niegramotna i niedouczona ta "czytelniczka" . a do szkółki nawet niedzielnej marsz


24 stycznia 2016

GDzie sie udać, to taką informację można uzyskać w Informacji ogólnej UM. Jak sprawa nie dotyczy UM, to każdy urzędnik pokieruje do innego urzędu. Wszystkie instytucje miejskie podlegają pod kontretne wydziały UM, wystarczy iść tam i zgłosić sprawe. A co do interwencji w innych urzędach publicznych...to UM już nie jest władne, każdy odpowiada za swoje podwórko. Czytelnik robi niepotrzebne zamieszanie.


22 stycznia 2016

Czy ten gość, zrozumie ten tekst? Myślę, że będzie kłopot. A poza tym, przecież wszystko za Wrony było be - jak głosi lokalny mit. Pomalutku jednak większość dostrzega to oszukaństwo i odkrywa nagą prawdę, że dopiero Matyjaszczyk w koalicji z PO i PiS zapędził miasto w ciemny kąt prowincjonalnego zadupia. Przysporzył sobie i kolesiom korzyści osobistych – przysporzył. Ograł ludek częstochowski, że aż miło – ograł. Ale zmarnowanego czasu nie wrócisz.


Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama