7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

12 października 2015

Monika Fajer – Zawsze z ludźmi - WYBORY 2015

Monika Fajer – Zawsze z ludźmi - WYBORY 2015

7 dni
Nazywam się Monika Fajer, mam 40 lat. Zajmuję się wychowywaniem trójki dzieci: 19-letniej Pauliny, 5-letniego Doriana i półtorarocznej Niny. Od wielu lat angażuję się w działalność społeczną – pomagam osobom, których los doświadcza w ciężki sposób. Jako osoba wrażliwa na ludzką krzywdę i niedolę, nie potrafię przejść obojętnie obok potrzebujących.

Jestem prezesem Stowarzyszenia „Zawsze z ludźmi”, które udziela pomocy dzieciom, młodzieży i dorosłym oraz wspiera w rozwoju osobistym, społecznym, edukacyjnym i zawodowym. Jestem także aktywną działaczką Fundacji „Walczę z SM” – pomagam chorym na stwardnienie rozsiane. Ponadto, w miarę możliwości, wspieram częstochowskie organizacje pozarządowe w organizowaniu okazjonalnych imprez dla dzieci i młodzieży (Mikołajki, Świąteczna Paczka, Dzień Dziecka itp.). Wspomagam domy dziecka – zaopatruję je w ubranka, zabawki i inne niezbędne rzeczy, które wywołują uśmiech na twarzach maluchów. W ramach działalności w Klubie Seniora pomagam też osobom starszym, wspieram je mentalnie i materialnie.

Dobrze znam realia naszego regionu, a ludzie darzą mnie sympatią i zaufaniem. Bardzo chciałabym mieć realny wpływ na polepszenie sytuacji gospodarczej regionu i całego kraju, a przede wszystkim na polepszenie warunków, które państwo powinno stwarzać najbiedniejszym, osobom starszym, chorym i wszystkim potrzebującym. O to zamierzam zabiegać w Sejmie, dlatego też kandyduję w najbliższych wyborach do Parlamentu.

Moje zamierzenia:

*Rozwój gospodarczy Polski jest priorytetem, ale w oparciu o własną walutę narodową- nie 
dla euro!

*Poszanowanie prawa do życia od poczęcia do naturalnej śmierci

*Polacy muszą godnie żyć i mieć materialne i moralne warunki wychowania dzieci – zmniejszenie obciążeń podatkowych dla rodzin

*Szacunek Państwa i ochrona godności każdej osoby to naczelny obowiązek i niezbywalne prawo każdego człowieka – zmniejszenie podatków, likwidacja umów śmieciowych i polepszenie losu osób niepełnosprawnych niezależnie od wieku czy statusu społecznego                                              

*Wychowanie szkolne winno szanować wartości moralne – nie dla gender!

*Obrona Polski przed narzuceniem nam przez Unię Europejską masowej imigracji muzułmańskiej

*Państwo musi stworzyć takie regulacje prawne, żeby bank nie mógł oszukać obywatela.


tw

Komentarze (1)

12 października 2015

Kobieto daj sobie luz i wychowuj dzieci - i nie pieprz głupot. Nie powtarzaj komunałów i nie używaj słów, których znaczenia nie rozumiesz. Nie dla Fajer - wolę Gender.


Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama