7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

24 września 2015

Apel do pracowników Urzędu Miasta Częstochowy

Redakcja Tygodnika „7 dni” otrzymała informacje od jednego ze swoich czytelników, a jednocześnie pracownika magistratu, iż egzemplarze naszej gazety, które są bezpłatnie pozostawiane na stolikach na korytarzach urzędu (za zgodą Prezydenta Miasta) są od razu i bezpardonowo wyrzucane do koszy na śmieci.

Zatroskany czytelnik opisuje wręcz groteskowość sytuacji, kiedy to pracownicy urzędu „biegają nerwowo” po korytarzach, by uprzątnąć „7 dni” ze stolików. Jednocześnie zauważa, że inne wydawnictwa rozdawane w magistracie nie wzbudzają takiej „gorączki” i pozostają nietknięte.

Cóż, redakcji Tygodnika „7 dni” pozostaje wierzyć, że to jedynie profesjonalizm, obiektywizm i merytoryka jaka przyświeca treściom publikowanym w tygodniku, wzbudza takie emocje. Mając na uwadze wolność słowa, wyboru oraz szacunek dla pracy innych, redakcja „7 dni” apeluje o nie wyrzucanie gazet do koszy (przynajmniej nie zaraz po wyjściu rozdawacza) i tym samym umożliwienie petentom odwiedzającym urząd o samodzielnym decydowaniu o tym, co powinni czytać, a czego niego.

Zespół redakcyjny Tygodnika Regionalnego „7 dni”Komentarze (8)

05 października 2015

Wilkowyje. Regularne Wilkowyje...


30 września 2015

Lepiej oddać na makulaturę, a nie tak do zwykłego kosza.


28 września 2015

Zgadzam się z bananem, rozdawać przed urzędem ;)


28 września 2015

Macie wiele zasług , np. dzięki 7 Dniom przyśpieszono konkurs na dyrektora MOPS pozwalając pracującemu na 3 etatach naczelnikowi wydziału UM Częstochowy p. Starońkowi na chwile oddechu .To powinni raczej dziekowąć !


27 września 2015

Pani Redaktor gazety rozdawać przy wejściu do Urzędu Miasta,Matyjaszczyka krew zaleje ze złości.


24 września 2015

Hrabia Matyjaszczyk obawia się o swój tyłek i swoich przydupasów....Stąd te zagrywki.Wstyd panie Prezydencie...


24 września 2015

Bo Pani Redaktor Kluczna i Tygodnik 7dni nie są poprawni politycznie. Po prostu nie włażą w dupę obecnej władzy i p. Matyjaszczykowi. Za co serdecznie dziękuję wasz wierny czytelni.


24 września 2015

W tym niszczeniu gazety (niedługo będą palić, jak w ustrojach totalitarnych i fanatycznych, palono i dalej pali się "niewygodne" książki). W tym niecnym procederze celuje grupa gorliwych pasożytów magistrackich, która nie ma innej roboty, a kasę z naszych podatkow bierze.


Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama