7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

15 maja 2015

Piknik rodzinny w Cykarzewie

7 dni
Zespół Szkół w Starym Cykarzewie wraz z klubem sportowym LKS „Grom” Cykarzew zapraszają 24 maja br. na III Piknik Rodzinny, którego celem jest integracja społeczności lokalnej wokół działań edukacyjnych i sportowych.

Tygodnik Regionalny „7 dni”po raz kolejny obejmie patronatem medialnym to wydarzenie. Ze strony gminy Mykanów przedsięwzięciu patronuje wójt, Dariusz Pomada. W programie imprezy znajdą się m.in. występy sceniczne zespołów muzycznych złożonych z absolwentów Zespołu Szkół w Starym Cykarzewie, występy artystyczne uczniów szkoły podstawowej oraz gimnazjum w Starym Cykarzewie, występy grup wokalnych i tanecznych z terenu gminy Mykanów, pokaz taekwondo w wykonaniu zawodników klubu Luks Kantor Częstochowa, występ orkiestry dętej OSP Mykanów, mażoretek, pokaz OSP Cykarzew Stary.
Na boiskach sportowych odbędą się turnieje „żaków” i „orlików” w piłce nożnej z udziałem LKS „Grom” Cykarzew i zaproszonych drużyn, a także akademia piłkarska dla przedszkolaków. Rozegrany zostanie mecz piłki siatkowej dziewcząt, z udziałem drużyny IV ligi - LKPS Borowno. Przeprowadzone zostaną rodzinne konkurencje sprawnościowe, turniej tenisa stołowego oraz walki na macie sumo.

Najmłodsi goście pikniku będą mogli korzystać z wielu atrakcji takich jak: dmuchańce, karuzela, zjeżdżalnia, basen z piłkami, kule wodne, euro bungee, malowanie twarzy, gry i zabawy ruchowe z animatorem. Dzieci czeka słodka niespodzianka w postaci „cukierkowego deszczu” zrzucanego z paralotni.

Organizatorzy zadbali również o przyjemności kulinarne. W menu znajdą się potrawy z grilla, żurek, hamburgery, czy tradycyjny chleb ze smalcem.
Uczestnicy pikniku będą mogli wziąć udział w „Podarunkowym Uśmiechu Losu” z cennymi nagrodami. Podobnie, jak w poprzednich latach, Włodzimierz Skalik, mistrz świata w lataniu precyzyjnym, ufundował loty widokowe nad Częstochową. Poza tym będzie można wygrać zaproszenia na kolacje w częstochowskich restauracjach, wejściówki na pływalnię letnią i halę sportową.


red.

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama