7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

23 kwietnia 2015

CEMEX POLSKA nagrodzony

CEMEX POLSKA nagrodzony

7 dni
Komunikacja z interesariuszami i odpowiedzialne przywództwo CEMEX Polska zostały docenione podczas tegorocznego, IX Rankingu Odpowiedzialnych Firm. CEMEX Polska zajął II miejsce w kategorii branżowej.

Nagrodę firmie zapewniła działalność prowadzona w oparciu o strategię zrównoważonego rozwoju i zasady społecznej odpowiedzialności biznesu. W ocenie brane były pod uwagę komunikacja z interesariuszami, zaangażowanie społeczne, odpowiedzialne przywództwo i zarządzanie oraz innowacyjność społeczna.

- Wyróżnienie dla CEMEX Polska w Rankingu Odpowiedzialnych Firm jest dla nas bardzo cenne. Potwierdza, że nasze starania, aby ściśle łączyć działania biznesowe z realizacjami społecznie odpowiedzialnymi są owocne i zauważane. Na otrzymane wyróżnienie miała wpływ nasza konsekwentna praca nad poszczególnymi obszarami biznesu, przy uwzględnieniu potrzeb wielu grup: klientów, pracowników, dostawców, społeczności lokalnych i mediów.  – powiedziała Izabella Rokicka – Dyrektor Komunikacji, Zrównoważonego Rozwoju i Public Affairs CEMEX Polska.

Firma już po raz piąty otrzymała tytuł Lidera Branżowego Rankingu Odpowiedzialnych Firm w kategorii, powtarzając osiągnięcie z 2011, 2012, 2013 i 2014 roku.


red.

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama