7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

20 kwietnia 2015

Prelekcja w Szkole Podstawowej w Kaletach - Miotku

Prelekcja w Szkole Podstawowej w Kaletach - Miotku

7 dni
Przedstawiciele Polskiego Związku Wędkarskiego w Częstochowie w ramach propagowania wędkarstwa po koniec marca odwiedzili kolejną szkołę podstawową. Tym razem była to Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Juliusza Ligonia w Kaletach - Miotku.

Sprawdzona ekipa, czyli: prezes Okręgu Maciej Brudziński i wiceprezes ds. młodzieży Grzegorz Śliwiński, opowiadali ponad stu osobowej grupie uczniów o: życiu ryb, metodach wędkowania i etyce wędkarskiej. Dzieci mogły wykazać się swoją wiedzą przyrodniczą w mini konkursie, za prawidłowe odpowiedzi otrzymując: poradniki wędkarskie i koszulki z logiem PZW ufundowane przez Komisję Młodzieżową Okręgu Częstochowa.

Jeden z uczniów, który posiadał największą wiedzę otrzymał od członków koła PZW w Kaletach Leksykon Ryb. Po za tym wszystkim dzieciom wręczono pamiątkowe smycze i opaski odblaskowe Okręgu Częstochowa.

Wielkie podziękowania za możliwość przeprowadzenia tej prelekcji należą się dyrektor Szkoły Bożenie Dziuk i całemu gronu pedagogicznemu oraz Jerzemu Pakule i Jackowi Lubosowi z Koła PZW w Kaletach za zorganizowanie całego spotkania.


Robert Amborski

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama