7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

14 stycznia 2015

"Poseł z ustawionej loterii czy może POSEŁ NA MIARĘ?"

7 dni
"Nie czekajmy na kolejny festiwal obietnic bez pokrycia, zażądajmy jeszcze w obecnej kadencji parlamentu działań obecnych parlamentarzystów, które umożliwią funkcjonowanie przyszłemu parlamentowi bez wad jakie dziś tę instytucję i świat polityki zdominowały."

"Akcja „POSEŁ NA MIARĘ” polega na wysyłaniu listów z Waszymi żądaniami do wybranych Waszym poparciem parlamentarzystów listy z żądaniami, których spełnienie da podstawy do korzystnych zmian!
Obywatele pomimo siły jaką dysponują stali się zakładnikami partyjnych układów i interesów, robionych ze szkodą dla Polski i jej obywateli.

To jedyny okres kiedy bezpieczeństwo ludzi którzy przez cztery lata kadencji parlamentu ignorują nasze potrzeby, jest zagrożone, jedyny okres kiedy możemy wyrazić nasze opinie i możemy liczyć, że będą wysłuchane. Żeby po wysłuchaniu coś się zmieniło, trzeba celnie skierować uderzenie i obwarować je konsekwencjami, temu ma służyć akcja do przeprowadzenia której zachęcam wszystkich oczekujących zmian na lepsze, uwolnienia państwa od ludzi nieprzyzwoitych, poprawy warunków funkcjonowania obywatela, przyjaznego obywatelowi funkcjonowania instytucji publicznych.

Udzielając odpowiedzi na 7 pytań, zgodnie z Twoimi przekonaniami, tworzysz list z żądaniami, wprowadzając swoje imię i nazwisko podpisujesz list, wybierając okręg wyborczy i partię jaką poparłeś w 2011 r lub zamierzasz poprzeć w wyborach roku 2015-go, kierujesz list do wybranych posłów, jeszcze polecenie wyślij i list ląduje w Kancelarii Sejmu ze wskazaniem wybranych posłów. Dajesz im w ten sposób szansę zrobić coś dla Ciebie zamiast oczekiwania na kolejne obietnice bez pokrycia.

List znajdziesz na stronie www.poselnamiare.pl

Jarosław Dziwiński".Komentarze (0)

Brak komentarzy

Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama