7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

07 października 2010

Certyfikat dla Szlaku Orlich Gniazd

7 dni
Związek Gmin Jurajskich otrzymał certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej dla Szlaku Orlich Gniazd jako jednego z najlepszych produktów turystycznych 2010 roku. Teraz zawalczy o darmową kampanię reklamową o wartości 50 tysięcy złotych.

Certyfikat jest to najbardziej prestiżowa nagroda produktowa przyznawana przez Polską Organizację Turystyczną. Stanowi rekomendację i gwarancję możliwości spędzenia w sposób wyjątkowy czasu wolnego w Polsce. Nadawany jest tylko nowatorskim i przyjaznym turystom miejscom, obiektom, imprezom oraz przedsięwzięciom realizowanym na poziomie regionalnym i lokalnym.  W tym roku do grona wyróżnionych dołączył Szlak Orlich Gniazd. Nagrodę odebrał w Warszawie osobiście Robert Nieroda - dyrektor biura Związku Gmin Jurajskich. Na Śląsku certyfikatem POT może poszczycić się już Szlak Zabytków Techniki oraz Festiwal Śląskie Smaki.
Na tym jednak nie koniec. Kolejnym etapem jest „walka” o darmową promocję medialną. 
Głosowanie odbywa się wyłącznie w sieci. Internauci mają niepowtarzalną okazję przyczynić się do promowania swojego produktu turystycznego, zgłoszonego przez Regionalną Organizację Turystyczną i jednocześnie wygrać atrakcyjne nagrody. Konkurs stanowi kontynuację projektu POT o nazwie „Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat POT”.
Na Szlak Orlich Gniazd może zagłosować każdy, wystarczy oddać głos na stronie: www.produkt-turystyczny-2010.otowakacje.pl.
Spośród autorów najciekawszych wypowiedzi zostanie wyłonionych 12 laureatów. Ze zwycięzcami skontaktuje się mailowo po zakończeniu konkursu Polska Organizacja Turystyczna, a nagrody zostaną wysłane pocztą. Zachęcamy do głosowania.


Joanna Świącik

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama