7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

31 sierpnia 2010

Inżynier - praktyczny zawód

7 dni
Ostatnie badania rynku pracy pokazują, że z roku na rok zmniejsza się liczba wykwalifikowanych inżynierów, a zwiększa zapotrzebowanie. Projekt pn. „Inżynier – praktyczny zawód” wychodzi na przeciw oczekiwaniom rynku.

W ramach tego projektu Wyższa Szkoła Zarządzania w Częstochowie realizuje bezpłatne studia inżynierskie. Do 31 sierpnia uczelnia prowadzi nabór na 3,5-letnie studia pierwszego stopnia (inżynierskie) na kierunku: zarządzanie i inżynieria produkcji w trzech specjalnościach: Informatyczne systemy sterowania i techniki cyfrowe; Ekoinnowacje - technologie ochrony środowiska oraz Technologie biomedyczne i materiałowe.

Wszystkie powyższe kierunki są finansowane w całości ze środków unijnych (Kapitał Ludzki Poddziałanie 4.1.1) pod nadzorem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Na studia, które realizowane będą zarówno w systemie stacjonarnym jak i zaocznym, przyjętych zostanie 120 osób. Kierunki finansowane ze środków unijnych powstają w oparciu o wiedzę na rynku pracy i dają gwarancję lepszego startu młodym. Warto się zatem zapisać. Zostało zaledwie kilka dni.

 


red.

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama