7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

06 sierpnia 2014

AZS Częstochowa ma nowego sponsora!

7 dni
Spółka „OPERATOR ARP" została nowym sponsorem strategicznym siatkarzy AZS Częstochowa.
– To ważna chwila dla naszego klubu, bo dzięki tej umowie udało nam się zbudować budżet na poziomie, jaki sobie zakładaliśmy po zakończeniu poprzedniego sezonu. Cieszę się, że dzięki pozyskaniu sponsora możemy zająć się budową drużyny na odpowiednim poziomie – mówił prezes AZS Roman Lisowski.

Prezes nowego sponsora AZS Maciej Lipiec cieszy się z nawiązania współpracy z klubem. – AZS jest klubem bardzo utytułowanym, z bogatą historią i cieszę się z tego, że możemy mu pomóc. Z kolei dla nas współpraca z klubem jest szansą na przedstawienie naszej oferty – powiedział Lipiec.

„OPERATOR ARP" już od stycznia wspomagał AZS. Teraz będzie to jednak współpraca na zupełnie innym poziomie. – To nasza pierwsza przygoda ze sponsorowaniem sportu. Do tej pory wykorzystywaliśmy inne kanały marketingowe, ale teraz mogliśmy sobie pozwolić na reklamę przez sport, przez bardzo utytułowany siatkarski klub – dodał wiceprezes sponsora AZS Mirosław Rykiel.

Z podpisania umowy bardzo cieszy się także dyrektor sportowy AZS Ryszard Bosek. – Gdy buduje się zespół, sprawy finansowe bardzo często są dużym ograniczeniem. Mając sponsora możemy pozwolić sobie na więcej. Wiadomo, że pieniądze w dzisiejszym sporcie zawodowym są niezwykle istotne - powiedział Bosek.

Umowa została podpisana na rok. Jest w niej zapis o możliwości przedłużenia.


red.

Komentarze (1)

06 sierpnia 2014

Co to qarva za sponsor?! Dlaczego ta "spóła" kolesi - Operator ARP - jeszcze działa, czyżby przez 10 lat nie spłaciła wszystkich zobowiązań publiczno-prawnych byłej Huty Częstochowa? Przecież ten "sponsoring" to jawne polityczne zagrywki za publiczne pieniądze.------ Interesujące, bo rzucające inne światło, na tę sprawę komentarze pod artykułem: http://www.czestochowa.sport.pl/sport-czestochowa/1,130848,16432377,Dwie_wiadomosci_dla_kibicow_AZS_u__Jedna_dobra__druga.html


Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama