7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

14 lipca 2014

Święty Jan online

Święty Jan online

7 dni
W tym troku pierwszy raz niepowtarzalne wodowisko mstowskiej Nocy Świętojańskiej  można było prześledzić na żywo na stronie internetowej mstowskiego Urzędu Gminy. Po raz pierwszy na placu klubu „Warta Mstów”, współorganizatora imprezy, zauważyć można było w trakcie tej uroczystości kilka kamer, a także dziennikarza, który podpytywał gości o wrażenia z imprezy.

Po pokazach najmłodszych artystów ze szkół w Jaskrowie i Mstowie występy gwiazd tradycyjnie otworzyło Koło Gospodyń Wiejskich „Mstowianki”, a potem publiczność rozgrzały tancerki z grup „Samba Brazil Show” oraz „Zumba Fitness” z Gminnego Ośrodka Kultury. Fanom piosenek zaśpiewały kapela podwórkowa „To i owo” i zespół disco polo „Fan-tastic”.
Cały czas, na żywo i przez Internet, można było podziwiać kunszt „Mstowianek” w wyplataniu wianków, siłę futbolistów amerykańskich „Saints”, a zdumienie i podziw budziła odwaga wszystkich, którzy żwawo maszerowali po ścieżce żaru.
Rozgwieżdżone niebo rozświetliły salwą barw sztuczne ognie, które wzbudziły zachwyt najmłodszych uczestników imprezy, którzy, pod opieką pracowników GOK-u, chętnie dekorować ręce tatuażami, kolorowali pamiątkowe obrazki skakali do woli na dmuchanych zamkach, szaleli w kulach na wodzie i jeździli konno.
Zwieńczeniem imprezy była dyskoteka. Muzyka serwowana przez Dj Maćka i Dj Pjankersa, nie pozwalała stać w bezruchu i porywała do tańca aż do trzeciej nad ranem.
red.


red.

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama