7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

20 sierpnia 2010

Cyganka prawdę powiedziała!

7 dni
W poprzednim numerze zadaliśmy Czytelnikom pytanie: gdzie i kiedy bawili się prominenci kłobuckiego?

 

W tym czasie, gdy kłobucka elita bawiła się w najlepsze, w Warszawie trwały uroczystości pogrzebowe Marii i Lecha Kaczyńskich, w przeddzień pochówku ciał pary prezydenckiej na Wawelu. Cała Polska pogrążona była w żałobie narodowej po tragedii smoleńskiej, odwoływano wszystkie wielkie i małe imprezy - ze zwykłej, ludzkiej przyzwoitości. Wyjątek stanowi wieś Cyganka, w gminie Panki, powiat kłobucki, województwo śląskie.
Dołączone zdjęcia przedstawiają biesiadników imprezy Stanisława Dygudaja, prezesa OSP w Cygance. Przy wspólnym stole zasiadły władze gminy Kłobuck, ramię w ramię z działaczami politycznymi powiatu kłobuckiego, z przewagą członków SLD, w towarzystwie proboszcza parafii w Pankach.
W całej sprawie nie impreza stanowi problem, lecz jej termin. Osoby (w większości cieszące się zaufaniem publicznym) uczestniczące w przyjęciu, nie widzą niczego niestosownego w biesiadowaniu podczas smutnego dla Polaków czasu, a nasze publikacje traktują jako... reklamę.
Sprawa pod ocenę mieszkańców.

 

W odpowiedzi na nasze pytanie otrzymaliśmy odpowiedź wraz z podpisanymi zdjęciami od samego gospodarza jubileuszu Stanisława Dygudaja.

 


Renata R. Kluczna

Komentarze (1)

28 sierpnia 2010

Bo to nie Cyganka źle zeobiła tylko termin katastrofy pod Smoleńskiem źle zaplanowano... :)


Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama