7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

27 czerwca 2014

Promujemy Polską Architekturę

7 dni
CEMEX Polska wspiera młodych, uzdolnionych architektów w ich twórczym myśleniu, promuje polską myśl inżynierską, najlepsze materiały i technologie oraz propaguje architekturę zaangażowaną społecznie.

Konkurs promuje nie tylko architektów, ale także projektantów i konstruktorów, prezentuje ich dorobek, twórcze osiągnięcia i zrealizowane projekty, a w przypadku młodych i wchodzących na rynek – ich entuzjazm, pomysły oraz otwartość na nowoczesne rozwiązania materiałowe i technologiczne.
Druga edycja konkursu "Promujemy Polską Architekturę" będzie oceniana przez wybitnych polskich architektów o uznanym dorobku twórczym i przedstawicieli wiodących marek budowlanych w tym Cemex Polska, oraz przedstawicieli redakcji miesięcznika „Builder”.
Kapituła chce podkreślić rolę architekta i konstruktora w procesie inwestycyjnym i kształtowaniu przestrzeni publicznej oraz znaczenie uwzględniania nowoczesnych materiałów i rozwiązań technologicznych w procesie projektowania obiektów budowlanych.

Celem konkursu jest wyłanianie młodych talentów spośród studentów wydziałów architektury. Ważnym aspektem jest również propagowanie wiedzy o technologiach i materiałach budowlanych.
W ramach konkursu dla młodych architektów zaprezentowane zostaną cztery rozwiązania i produkty Cemex, które znajdą zastosowanie w projektach: biały cement, nawierzchnie dekoracyjne Deco Stone, nowoczesny system do budowy domów Thermohouse  oraz kruszywa dekoracyjne.


red.

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama