7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

18 czerwca 2014

Zmiany kadrowe w spółdzielni mieszkaniowej

7 dni
Śródmiejska Spółdzielnia Mieszkaniowa ma nowego członka Zarządu. Od kilku dni w fotelu wiceprezesa zasiada Sylwia Matyjaszczyk (zbieżność nazwisk z Krzysztofem Matyjaszczykiem nie jest przypadkowa - pani Sylwia jest małżonką prezydenta Częstochowy).

Poprzednia pani wiceprezes odeszła ze spółdzielni, na tak zwaną zasłużoną emeryturę. Pretendentów do stanowiska zastępcy prezesa do spraw ekspoatacji zgłaszają członkowie Rady Nadzorczej i Zarządu. Kandydatura Sylwii Matyjaszczyk nie była jedyną, natomiast to ona - zdaniem Zarządu - spełniała wszystkie warunki, a wśród nich uprawnienia i doświadczenie.


red.

Komentarze (15)

15 lipca 2014

NIC SIĘ W TEJ CHOREJ CZĘSTOCHOWIE NIE ZMIENIŁO NA LEPSZE ,ZŁODZIEJ NA ZŁODZIEJU,A NAJŚMIESZNIEJSZE TO,ŻE JAK ZŁODZIEJ KONTROLUJE DRUGIEGO ZŁODZIEJA,JAK BALAT KONTROLOWAŁO CBA I NIC NIE UDOWODNILI CO?,HA,HA,HA


25 czerwca 2014

Dobrze panie prezydencie Matyjaszczyk, że, choć ponaglany, opublikował pan w BIPie swoje oświadczenie majątkowe za 2013 rok (23 czerwca 2014). Teraz pańskie dochody, jako osoby publicznej - członka organu samorządowego, w 2013 nie są tajemnicą i pożywką do podejrzeń.@@@ Dla porządku to: ok. 160 tys. zł - urząd miasta plus 24,8 tys zł z tytułu zasiadania w radzie nadzorczej częstochowskich wodociągów i kanalizacji SA (od 27 maja 2013) czyli łącznie 184,8 tys. zł. Ciągle mniej od zastępcy Marszałka (229 tys. zł), a o radnym Szczuce ze spółdzielni mieszkaniowej nie wspominając (ponad 320 tys. zł). Ale 2014 będzie, pod względem dochodów domowych, znacznie lepszy.


24 czerwca 2014

te komentarze to święta prawda...w listopadzie werfikacja...


24 czerwca 2014

najgorsze że szanowni lub i nie koledzy matyjaszczyka zrobili wronie strasznie negatywną nagonkę na brak inwestycji zatrudnianie znajomych, zadłużenie, rozdawnictwo pieniędzy kościołowi. Ja się pytam w którym z tych punktów lepiej zachowało się sld z szanownym matyjaszczykiem?!?! Kumoterstwo przy przyjomowaniu do pracy jest większe, inwestycji mniej, praca z miasta ucieka, pieniądze na kościół dalej idą.


24 czerwca 2014

Jak na olimpie sie drukuje kase by zapchac dziure budzetowa to co taki Matyjaszczyk nei moze zonie pracy zalatwic? Przeciez tos ie dzieje lokalnie globalnie codziennie od 70 lat. Nic sie nie zmienilo. Malo tego pzryjda nastepni i beda robic to samo!!


23 czerwca 2014

op@op.pl - nie rżnij głupa! nie musisz...@@@ To miasto "podlega" spółdzielniom mieszkaniowym.@@@ Spółdzielnia "nasza praca" z TV Orion i radnym tow. Szczuką oraz eksdyrektorem urzędu miasta Klimkiem, teraz "śródmiejska" z Matyjaszczykową... w reszcie spółdzielni podobnie, "uwłaszczona" nomenklatura dawnej PZPR z potomstwem.


22 czerwca 2014

przecież spółdzielnia śródmiejska nie podlega miastu


22 czerwca 2014

Matyjaszczyk i Wolski nie złożyli swoich oświadczeń majątkowych, a po co? Po to aby wam gał nie wypaliło


21 czerwca 2014

Dobre pytanie. Zwłaszcza to drugie, ale zapewne odpowiedzi się nie doczekamy.


21 czerwca 2014

Dwa pytania na marginesie kolejnego przejawu jawnego kumoterstwa i dzielenia ciepłych posadek dla swoich: 1/ Czy członkowie spółdzielni śródmiejskiej płacący czynsz wiedzą, że w ich "spółdzielni" wynagrodzenia stanowią ca 16,5% kosztów działalności operacyjnej "firmy" czyli że z każdych wpłaconych 100 zł, 16,5 zł "idzie" na wynagrodzenia, m.in. prezesa Pucha, zastępcy Komendera, etc. a teraz p. Matyjaszczykowej? 2/ Dlaczego nie publikuje się w Biuletynie Informacji Publicznej urzędu miasta, zgodnie z ustawowym obowiązkiem, oświadczenia majątkowego Matyjaszczyka? Czyżby ten gość miał coś do ukrycia albo wstydził się?


20 czerwca 2014

Tak poza tym fajnie byłoby gdyby Tomek Jaskóła (którego cenie za odwagę i pracowitość) dogadał się z Mieszkańcami Częstochowy. W M. CZ. taka osoba na pewno byłaby ogromnie przydatna. Natomiast obawiam się że Ruch Wolności może nie wykręcić dobrego wyniku, ale to tylko moja skromba opinia.


19 czerwca 2014

Żadna nowość cała Czestochowa obsadzone ma stołki przez sld


19 czerwca 2014

Aż się wierzyć nie chce. Za Wroniastwgo nawet tak nie było! Takie zachowanie władz w roku wyborczym świadczy tylko że mają świadomość że to ich koniec!!!


19 czerwca 2014

bezczelność Sld nie zna granic,ludzie ile bedziemy na to kolesiarstwo patrzeć?


18 czerwca 2014

widac nawet Ryży idzie po bandzie,nachapać się chce przed wyj...niem.SLD won z Częstochowy!


Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama