7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

16 kwietnia 2014

LIST OD CZYTELNIKA: Cenzura w urzędzie

7 dni
„Nie wiem, czy Państwo wiecie, ale w Urzędzie Miasta lotem błyskawicy rozeszła się wieść po wszystkich wydziałach i referatach, że Dyrektor Generalny UM robi wydruki, na jakie strony internetowe wchodzą urzędnicy.

W szeregach urzędników panuje przekonanie, że ma to związek z serią niepochlebnych urzędowi i prezydentowi artykułów prasowych w mediach elektronicznych.
Jednym słowem, w urzędzie nie można czytać o aferach w częstochowskim samorządzie. Koniec i kropka.
Czytelnik”.Komentarze (6)

21 kwietnia 2014

Do pana monopolo: tak naprawde to ludzie już tęsknią za Pawłowską i Wroną. To co kiedyś przypadkiem się może i głupiego zdarzyło, dzisiaj jest normą..... Ale: sami sobie wybraliśta to mata. Pluliście na Wronę to dzisiaj szczekacie zębami z powodu czerwonych.


17 kwietnia 2014

w ogóle to już wszędzie są opublikowane zeznania majątkowe tylko nie u nas. Czekamy do ostatniej chwili widać aby nie wyszło kto się za bardzo wzbogacił ciągnąć publiczne pieniądze do swojej kieszeni


17 kwietnia 2014

I bardzo dobrze, bo w pracy (nawet w urzędzie) należy pracować a nie pierdołami się zajmować. Mnie bardziej ciekawi dlaczego WSZYSTKIE oświadczenia majątkowe w BIPie częstochowskiego magistratu zawierają TYLKO pierwszą stronę. Pomijam już fakt, że po wejściu w dowolne świadczenie strzałka wstecz w przeglądarce nic nie daje. Wygląda to na celowe utrudnianie dostępu do informacji publicznej.


17 kwietnia 2014

Jeszcze bedziecie za klimkiem tęsknić


17 kwietnia 2014

będą wiedzieć komu przyznać premie kwartalne za pochlebne opinie a kogo wywalić dyscyplinarnie za korzystanie z internetu


16 kwietnia 2014

Przypadkowy p.o. dyrektor generalny urzędu Gerasch Piotr - po niejasnym cichym ustąpieniu poprzednika Klimka Pawła "współtowarzysza" SLD, jedni mówią, że z powodu choroby, inni że wybrał pracę w spółdzielni mieszkaniowej u Szczuki ? - musi się wykazać. Nie ma czym, bo w sprawach merytorycznych i profesjonalizacji administracji dupa blada, to strachem i ledwie kamuflowanym mobbingiem. Zastraszanie pracowników, donosicielstwo, układy, kolesiostwo, nepotyzm... to początek końca.


Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama