7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

28 marca 2014

SPORT: TERMINARZ ENEA EKSTRALIGI 2014

7 dni
Już 12 kwietnia startuje ENEA EKSTRALIGA. Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy terminarz nadchodzących rozgrywek.

1 runda - 12-13 kwietnia:
Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów (12 kwietnia)
Fogo Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa (13 kwietnia)
Betard Sparta Wrocław - Stal Gorzów (13 kwietnia)
Wybrzeże Gdańsk - Unibax Toruń (13 kwietnia)

2 runda - 20-21 kwietnia:
Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno (20 kwietnia)
Unia Tarnów - Wybrzeże Gdańsk (21 kwietnia)
Unibax Toruń - Betard Sparta Wrocław (21 kwietnia)
Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra (21 kwietnia)

3 runda - 3-4 maja:
Falubaz Zielona Góra - Unibax Toruń (3 maja)
Unia Tarnów - Stal Gorzów (4 maja)
Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno (4 maja)
Wybrzeże Gdańsk - Włókniarz Częstochowa (4 maja)

4 runda - 10-11 maja:
Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław (10 maja)
Fogo Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra (11 maja)
Unibax Toruń - Unia Tarnów (11 maja)
Stal Gorzów - Wybrzeże Gdańsk (11 maja)

5 runda - 24-25 maja:
Wybrzeże Gdańsk - Fogo Unia Leszno (24 maja)
Unibax Toruń - Stal Gorzów (25 maja)
Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław (25 maja)
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa (25 maja)

6 runda - 1 czerwca:
Fogo Unia Leszno - Unia Tarnów
Betard Sparta Wrocław - Wybrzeże Gdańsk
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń

7 runda - 8 czerwca:
Unia Tarnów - Betard Sparta Wrocław
Unibax Toruń - Fogo Unia Leszno
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa
Wybrzeże Gdańsk - Falubaz Zielona Góra

8 runda - 15 czerwca:
Fogo Unia Leszno - Unibax Toruń
Betard Sparta Wrocław - Unia Tarnów
Falubaz Zielona Góra - Wybrzeże Gdańsk
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów

9 runda - 22 czerwca:
Unia Tarnów - Fogo Unia Leszno
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra
Wybrzeże Gdańsk - Betard Sparta Wrocław

10 runda - 29 czerwca:
Fogo Unia Leszno - Wybrzeże Gdańsk
Betard Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra
Stal Gorzów - Unibax Toruń
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów

Przerwa wakacyjna

11 runda - 3 sierpnia:
Unia Tarnów - Unibax Toruń
Betard Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa
Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno
Wybrzeże Gdańsk - Stal Gorzów

12 runda - 10 sierpnia:
Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław
Unibax Toruń - Falubaz Zielona Góra
Stal Gorzów - Unia Tarnów
Włókniarz Częstochowa - Wybrzeże Gdańsk

13 runda - 23-24 sierpnia:
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa (23 sierpnia)
Betard Sparta Wrocław - Unibax Toruń (24 sierpnia)
Fogo Unia Leszno - Stal Gorzów (24 sierpnia)
Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów (24 sierpnia)

14 runda - 6-7 września:
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (6 września)
Unibax Toruń - Wybrzeże Gdańsk (7 września)
Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław (7 września)
Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno (7 września)

Część Finałowa 2014

15 runda - 14 września:
Półfinał I (4-1)
Półfinał I (3-2)

16 runda - 20-21 września:
Półfinał II (1-4) (20 września)
Półfinał II (2-3) (20 września)

17 runda - 28 września:
Wielki Finał I
Mecz I o III miejsce

18 runda - 4-5 października:
Mecz II o III miejsce (4 października)
Wielki Finał II (5 października)


Dk

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama