7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

28 marca 2014

Propozycja dla aktywnych studentów

7 dni
Rusza rejestracja na VII Ogólnopolski Zjazd Internacjologów Studentów!
Koło Wschodnie Uniwersytetu Warszawskiego oraz Przegląd Spraw Międzynarodowych Notabene mają przyjemność zaprosić studentów oraz doktorantów do wysyłania zgłoszeń uczestnictwa w siódmej edycji Ogólnopolskiego Zjazdu Internacjologów Studentów. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 22-24 maja w murach Uniwersytetu Warszawskiego.

Ogólnopolski Zjazd Internacjologów Studentów jest największą w Polsce studencko-doktorancką konferencją naukową poświęconą szeroko rozumianym stosunkom międzynarodowym. Projekt ma charakter „sztafety” co oznacza, że rokrocznie gospodarzem przedsięwzięcia jest inny ośrodek akademicki. Nauka o stosunkach międzynarodowych często wykracza poza granice regionu i kraju, dlatego też VII Ogólnopolski Zjazd Internacjologów Studentów będzie opierać się o następujący szkielet programowy, będący jednocześnie propozycjami paneli, w których prelegenci będą wygłaszać swoje referaty:
* Bezpieczeństwo międzynarodowe,
* Historia stosunków międzynarodowych,
* Kulturoznawstwo międzynarodowe,
* Międzynarodowe stosunki gospodarcze,
* Myśl polityczna/filozofia polityki,
* Historia myśli ekonomicznej,
* Obszar poradziecki,
* Polityka zagraniczna polski,
* Prawo międzynarodowe,
* Problemy globalne,
* Studia afrykanistyczne,
* Studia amerykanistyczne,
* Studia azjatyckie,
* Studia bliskowschodnie,
* Studia europejskie,
* Teoria i strategia stosunków międzynarodowych,
* Panel anglojęzyczny.

Wypełnione formularze wraz z abstraktami prosimy przesyłać do 6 kwietnia na adres ozisuw@gmail.com . Planowany termin wyników został wyznaczony na 16 kwietnia.
Oprócz przedstawiania wyników swoich badań,  na uczestników czeka cała masa atrakcji (w tym konkurs na najlepszy referat czy gra miejska). Serdecznie zapraszamy do wysyłania zgłoszeń!red.

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama