7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

13 marca 2014

Akademia od najlepszej strony

7 dni
Akademia im. Jana Długosza zaprasza 25 marca (we wtorek) wszystkich mieszkańców regionu na Dzień Otwarty. Będą mu towarzyszyć Targi Pracy. Rodzi się szansa na zatrudnienie, a dla młodych na staż lub praktykę. Co Ci szkodzi wpadnij do nas – kuszą akademicy!

Dzień Otwarty na stałe wpisał się w kalendarz imprez organizowanych przez Akademię i cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony przyszłych studentów.
- Dla odwiedzających nas kandydatów jest to doskonała okazja do spotkania z pracownikami i studentami naszej Uczelni – mówi Magdalena Okwiet, kierownik Biura Promocji AJD. -  Dlatego i tym razem zaprezentujemy szereg doświadczeń, pokazów, prelekcji, które mogą być doskonałym uzupełnieniem zajęć w szkole, pokażemy najnowocześniejszą aparaturę oraz zbiory osobliwości ze świata przyrody, zaprezentujemy pokazy plastyczne i muzyczne oraz najciekawsze projekty Studenckich Kół Naukowych. Dobą wiadomością może być fakt, że wszystkie prezentacje są bezpłatne.
Akademicy kierują zaproszenie do wszystkich nauczycieli i uczniów z terenu nie tylko ziemi częstochowskiej, ale wszystkich szkół zainteresowanych udziałem w Dniu Otwartym. Chcą promować uczelnię poprzez pokazywanie korzyści płynących z rozwoju badań naukowych. 
Akademicy zapraszają również  osoby poszukujące pracy, stażu lub praktyk. Tego dnia odbędą się targi pracy.  Dzień Otwarty i Targi Pracy zaplanowano 25 marca 2014 r. (wtorek) w godzinach 10.00-13.00 w budynku Wydziału Nauk Społecznych  AJD przy ul. Zbierskiego 2/4 (tam centrum imprezy, która planowana jest również w innych obiektach Akademii).


red.

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama