7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

12 marca 2014

Market na miejskiej działce w III Alei...?

7 dni
W najnowszym materiale odpowiemy na pytania: w jaki sposób atrakcyjna miejska (do niedawna) działka o wartości ponad 2 mln zł, położona przy Al. NMP 49, stała się z woli prezydenta miasta Krzysztofa Matyjaszczyka, własnością spółki z przewagą kapitału prywatnego? Na ile ten manewr władz Częstochowy, spowodował nieodwracalną szkodę majątkową w wielkich rozmiarach, gdyż w obecnym stanie rzeczy Gmina nie otrzyma ani złotówki z rąk docelowych właścicieli działki? W roli ogniwa wystąpiła jedna ze spółek miejskich – Agencja Rozwoju Regionalnego. Prócz Matyjaszczyka odpowiedzialność ponosi – rzec by  można polityczny – zarząd ARR: Marcin Kozak kojarzony z SLD, Jerzy Żurek, członek zarządu koła nr 1 PO i Paweł Szczeszek człowiek PiS-u.
Artykuł jest dostępny na facebooku.


Renata R. Kluczna

Komentarze (4)

13 marca 2014

ludzie co jest? Widzita to i się nie wściekata?


13 marca 2014

taczka gotowa...powiedz gdzie i kiedy...


12 marca 2014

Przeczytałem całość "procedury" kręcenia lodów opisanej przez pana Artura Sokołowskiego. Kolejna afera Matyjaszczyka, kolejna sprawa dla CBA i innych instytucji. Nic nowego. Ekipa "samorządowa" kombinatorów dla której należy przygotować taczki z ciepłym gnojem i wywieźć na składowisko odpadów. Matyjaszczyk, Soborak - pan Biedronka, Kozak, Szczeszek... to pionki w grze podejrzanych interesów i "biznesów". To "państwo w państwie", które trzeba demaskować. A jego "obywateli" eliminować z życia publicznego.


12 marca 2014

Parafrazując Sienkiewicza: Marketów ci u nas dostatek, ale i ten przyjmuję jako wróżbę dobrobytu, którą nam sam Bóg przez ręce Urzędu Miasta zsyła (...) amen.


Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama