7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

11 marca 2014

Nieprawdziwe tezy miasta

7 dni
W zasadzie nie wiadomo, czy śmiać się czy rwać włosy z głowy po przeczytaniu sprostowania, a raczej sprostowań Włodzimierza Tutaja, rzecznika prasowego Urzędu Miasta. Odnoszenie się do zawartych w pismach rzecznika kwestii, jest poniżej naszej godności.

Dla przykładu, rzecznik twierdzi, że wydziałowi komunalnemu Urzędu Miasta nic nie wiadomo na temat listu otwartego przedsiębiorców z rejonu Placu Daszyńskiego. Bardzo to źle świadczy o urzędnikach i ogólnym bałaganie panującym w magistracie, gdyż właśnie list był przedmiotem interpelacji jednego z radnych. Rajca odpowiedź otrzymał, więc treść listu znana jest „jakimś” urzędnikom.

W piśmie od rzecznika czytamy też, że nie ma znaczenia fakt podpisywania umów: ”miasto najemcy” lokali użytkowych z datą wsteczną. Ponadto, rzecznik opisuje przebieg spotkania, na którym nie był i wmawia nam oraz czytelnikom, że jakoby pracownicy magistratu przyszli na spotkanie przygotowani. Tak naprawdę, gdyby mieszkańcy mogli, to wywieźli by urzędników na taczkach. Spotkanie było po prostu bezcelowe.
A tak swoją drogą, ten rzecznik prasowy to niezły kłamczuszek...

Pytany w czwartek po godzinie 15.00 o wizytę funkcjonariuszy CBA w Urzędzie Miasta, do której doszło już w środę, odpowiedział: „nie wiem”.


Renata R. Kluczna

Komentarze (11)

12 marca 2014

a@w poco debata? W debacie zwykle wygrywa większy cham i cwaniak lekko szkolony w gestykulacji.


11 marca 2014

dlaczego nikt nie powie po imieniu, bandziorka i tyle,młode wilczki z SLD kręca wałki na potęge...tylko kapiszon między oczy ich powtrzyma.


11 marca 2014

pokuta ,pokuta za głuptę, panie chroń nas przed SLD-LSD!


11 marca 2014

i sypie sie klika,jak guru powiedział faceta poznaje się jak kończy.


11 marca 2014

Zróbcie debatę prezydencką dla kandydatów...


11 marca 2014

пиzдiт, как Matyjaszczyk,frantic ten ruski to poprostu poezja:)


11 marca 2014

„migasik44” – nie obrażaj Urbana. Urban, przy wszystkich jego wadach, to inteligentny gość. A propos rzeczników prasowych. Oto interesująca, choć ostra, opinia "julie0109" o rzeczniku prasowym Putina gdy пресс-секретарь президента России Дмитрий Песков еще раз подчеркнул, что российские войска не вводились в Крым: "Песков пиzдiт, как путин. А вообще -то неплохо было бы Пескову, этому лжецу и негодяю, свою печень у Боровицких ворот размазать". http://echo.msk.ru/news/1274566-echo/comments.html Oczywiście, że Tutaj ani Urbanowi ani Pieskowowi do jaj nie dorasta, ale też potrafi пиzдiт, как Matyjaszczyk.


11 marca 2014

Marszałek też kłamczuszek,powiedział w radiu że to rutynowa kontrola jakich było już wiele.


11 marca 2014

Pani Redaktor. Dajmy spokój. Teraz najważniejsze jest znalezienie imion dla częstochowskich tramwajów. Ze względu na kluczową dla losów miasta potrzebę ochrzczenie pojazdów, proponuję ogłosić konkurs na najciekawsze imię. Główna nagroda - dzienny pobyt z rodziną Baltów na placu zabaw.


11 marca 2014

skoro niczego nie wie to czas go wymienić. Koniec dojenia miejskiej kasy za nic nie robienie!!!


11 marca 2014

Mówi co mu powiedzą, że ma mówić. Taki nasz lokalny URBAN.


Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama