7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

07 marca 2014

Aktorski występ Soboraka

7 dni
Nieobecni mają czego żałować. Rozmowy władz miasta z przedsiębiorcami, działającymi na terenach pohutniczych o powstającej tam kompostowni, miały w sobie sporo „z Nocy Kabaretowej”, powieści Agathy Christie i  koszmarnego brazylijskiego sitcomu.

Spóźniony znacznie na spotkanie zastępca prezydenta, Mirosław Soborak, na pytania mieszkańców o działania miasta w sprawie kompostowni oraz miejski plan B w przypadku jej powstania, recytował :”Nie mogę odpowiedzieć na to pytanie”, „Proszę mnie o to nie pytać”, ”Poproszę o kolejny zestaw pytań”. Jedyna propozycja, która padła z ust Mirosława Soboraka pod adresem przedsiębiorców to, aby ubiegali się o status strony postępowania.
Krystyna Stefańska, przewodnicząca Rady Dzielnicy Zawodzie - Dąbie zwróciła uwagę zastępcy prezydenta, że jest to kolejne spotkanie, z którego dla mieszkańców i okolicznych przedsiębiorców nic nie wynika. Własną piersią, wiceprezydenta, zasłaniał jeden z radnych SLD twierdząc, że miasto jest w niezręcznej sytuacji, gdyż nie może opowiadać się za żadną ze stron. Radny Artur Gawroński (PiS), zwrócił natomiast uwagę, że wystarczy jedynie stworzyć miejscowy plan przestrzenny.
Tak, czy siak Mirosław Soborak to niezły aktor – od naszej redakcji ma Oscara.
Dodatkowo zastępca prezydenta, podzielił się z uczestnikami nowiną, że jakoby "dyrektor Remondisu,  Marek Oleś, już tej funkcji nie pełni". I co z tego...?


Renata R. Kluczna

Komentarze (2)

08 marca 2014

Nie lekceważcie tego pana .On tylko udaje nieboraka.Pan Biedronka jak się o nim mówi na mieście /nie wiem dlaczego/ ma ogromne "zasługi"dla częstochowian zwłaszcza dla paru osobników.


07 marca 2014

Ale gówniarstwa do tego miasta nawiało, żeby wzmocnić własne "zasoby ludzkie" Częstochowy. Żałosny spektakl z Soborakiem i Matyjaszczykiem w tle trwa. Na tego Soboraka jest tylko jedna metoda - elegancka taczka z kółkiem bez oponki i wywóz za opłotki miasta w szpalerze "wielbicieli", dalej niech sobie radzi. Ale się rozbisurmanił kołchoz Matyjaszczyka...


Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama