7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

05 marca 2014

Twój Ruch stawia jednak na kobietę

7 dni
Kacper Mazurek miał być kandydatem na liście Europa + Twój Ruch jednak z uwagi na to, że został wiceprzewodniczącym struktur partii w okręgu częstochowskim oraz jest koordynatorem wojewódzkim Ruchu Młodych w województwie śląskim zdecydował zrezygnować.

- Była to moja decyzja, z uwagi na to, że jestem odpowiedzialny za wybory samorządowe, które nastąpią niebawem oraz najważniejsza jest dla mnie Częstochowa i jej dalsze losy! Jestem przekonany, że Kamilla Tomczak będzie idealną kandydatką do reprezentowania Naszego miasta w Europarlamencie – mówił Kacper Mazurek.

Kamilla Tomczak „EUROPA + TWÓJ RUCH”
Skuteczny lider, przywódca, negocjator i manager z wieloletnią praktyką w zarządzaniu procesami operacyjnymi, handlowymi i zakupowymi w sektorze B2B oraz FMCG dla polskich oraz międzynarodowych korporacji. Ekspert w zakresie poprawy rentowności działań sprzedażowych i operacyjnych, zamieniający stratę w zysk (biznesy, którymi zarządzał osiągały do 50% wzrostu sprzedaży). Sukces zawdzięcza wdrażaniu zmian, budowaniu i motywowaniu zespołów sprzedażowych i projektowych oraz szybkiemu reagowaniu na potrzeby rynku. W Częstochowie zarządzała w latach 1995 - 2014 jedną z największych firm, która jest liderem w produkcji specjalistycznych urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.


red.

Komentarze (3)

06 marca 2014

HEHHEHE nastepna podstawiona z Ruchu. Nic nie wiemy o tej Pani po prostu kasa robi swoje, dała kasę to ma miejsce na liscie.


06 marca 2014

nic nie wiem o tej Pani, z wyjątkiem kilku przytoczonych superlatyw powyżej. Jeśli można - jakie jest PAni wykształcenie i o co Pani będzie walczyła w PE jeśli się PAni dostanie?


05 marca 2014

A ta Pani chociaż zna organy Unii Europejskiej? Zapytam dalej, czy wie na czym polega zasada prymatu?


Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama