7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

05 marca 2014

Nowe centrum logistyczno-magazynowe w Częstochowie

Nowe centrum logistyczno-magazynowe w Częstochowie

7 dni
W lutym, przy ul. Koksowej w Częstochowie, na terenie dawniej należącym do Huty Częstochowa oddano do użytku nowoczesny obiekt magazynowo-biurowy.

Prezes Zarządu Rafał Kidawa, właściciel spółek Galicja i Ravi, do których należy budynek, zapewnia, że dzięki parametrom oraz usytuowaniu obiektu w środkowej części kraju, w pobliżu drogi krajowej nr 1 łączącej  północ Polski z południem, ma on szansę stać się najważniejszym centrum logistyczno-magazynowym dla obu firm, działających w branży artykuły gospodarstwa domowego. - Nowy magazyn pozwoli na sprawniejszą i szybszą dystrybucję towarów do naszych odbiorców, a to oznacza rozwój firm i nowe miejsca pracy w regionie. Już teraz znalazły w nich zatrudnienie 142 osoby – mówi prezes Kidawa. Magazyn wyposażony został w nowoczesne i energooszczędne systemy: oświetlenia LED, monitoringu wizyjnego, alarmowe i ppoż. Na uwagę zasługuje również wysoki standard wykończenia pomieszczeń biurowych.


red.

Komentarze (2)

06 marca 2014

Z artykułu wynika, że pracują "już" 142 osoby (czyli to nie koniec zatrudniania). Więc tak się zapytam - jak nie centrum logistyczne co to ma w tym mieście powstać?! Filia NASA? Drugi KGHM? A może nowa Dolina Krzemowa? Wiem, byłoby pięknie, ale trzeba się cieszyć z tego co jest, bo w dzisiejszych czasach niełatwo o jakiegokolwiek inwestora. No cóż, niektórym zawsze będzie źle...


06 marca 2014

powstanie pewnie ze 20 miejsc pracy na umowach śmieciowych za 1200zł? ŁAŁ!!! BRAWO!!!


Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama